SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PIERWSZY CYKL TREN enan + TESTOSTERON enan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12546

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

76

Wzrost

171

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

116

Obwód uda

70

Obwód talii

92

Staż na siłowni

3

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Cel cyklu

0

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Budowa Masy

Stan zdrowia

0
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W jaki sposób liczysz te kalorie?Bo po pasie względem wzrostu,tego nie widać. Po testosterone trzeba hcg,nie kombinuj żeby to obejść,bo potem będzie kolejny temat,ale z tytułem "pomocy nie staje mi". Więc daj hcg.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-01-02 20:45:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Sam nolvadex możesz dać po samej metce, nie po testosteronie czy testosteronie plus dodatek, hcg i sermy powinny być obowiązkowe. myślę że powinieneś jeszcze, przeczytać o podstawach farmakologii sterydów, i hormonów , oraz środkach przeznaczonych do pct.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 443
Kalorie zacząłem liczyć dopiero teraz jak chce trochę zredukować tkankę tłuszczową przed cyklem. Teraz zanim zrobię pierwszy strzał chcę dopiąć wszystko na ostatni guzik i oczywiście mam zamiar liczyć kalorie tak żeby przekraczać dziennie zapotrzebowanie o jakieś 100 - 200 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Bez hcg i aptecznego serma nie ma co testosteronu ruszać.

Pytanie czy sama nolva jako serm starczy po cyklu, są zwolennicy samej nolvy , lepsza tolerancj środka, choć moim zdaniem clomid , silniej działa na przysadkę, natomiast jak samą nolvą , polecisz dostatecznie długo, taperem w dół , od 20mg na końcu schodzisz na 5mg jest szansa na pomyślne pct w zależności od cyklu mam na myśli proste cykle bez nandrolonów czy trenu, do 6miesięcy.. Kilka tygodni po pct , badania lh i fsh wyjaśnią czy pct był udany.

Jeszcze jedno wolę apteczą nolvę niż ug clomid to jest plus dla naszego czarnego rynku , prefeuje tylko clomid apteczny po 10sztuk w słoiczkach ,,Clostilbegyt'' w [plskich aptekach.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Zanim poznasz reakcje swojego organizmu na odpowiednia diete to juz bedziesz po cyklu...
Uloz diete, zacznij ja stosowac, modyfikowac obserwowac czy np nie zalewa i dopiero po kilku miesiacach bedziesz mogl powiedziec ze masz wszytsko dopiete na ostatni guzik

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 443
A powiedzcie mi jeszcze czy przy nie udanym odbloku zdobyta masa mięśniowa spada raczej szybko czy jest to dość powolny proces? Co byście mogli polecić ze spalaczy żeby pozbyć się nadmiaru tłuszczu przed cyklem raczej z suplementów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aleś się uparł na to żeby nie dać tego hcg. Kij z tą masą jak możesz zostać impotentem, przez takie oszczędności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 443
Nie chodzi że nie chce dać tego HCG bo będę dawał już nawet zamówiłem, z czystej ciekawości pytam co jeśli odblok pójdzie źle, nie mam doświadczenia i chciałbym wiedzieć co z wypracowaną masą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak pct sie zrobi kaplato, to koniec końców test będzie nisko, to z automatu nie będzie chęci do ćwiczenia motywacji, miskę odpuścisz i cała masa zleci. Ale Ty nie myśl o masie, tylko weź się za redukcję, chyba że priorytetem nie jest sylwetka, tylko inne aspekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 443
Będę robił też badania przed cyklem czy do tej listy powinienem jeszcze coś dorzucić? testosteron całkowitego ; testosteron wolnego ; estradiol ; uteotropiny ; globuliny ; kortyzol ; progesteron ; test całkowity Lh fsh ; Prolaktyna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oxandrolone iron genetics

Następny temat

Pierwszy raz TREN enan + TESTOSTERON enan

WHEY premium