SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy raz TREN enan + TESTOSTERON enan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1331

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

76

Wzrost

171

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

116

Obwód uda

70

Obwód talii

92

Staż na siłowni

3

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Białko 130 g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Budowa Masy

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

0

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Ektomorficy / Tendencja do tycia

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 443
Witam

Przymierzam się do pierwszego cyklu, ale mam jeszcze sporo pytań bez odpowiedzi. Ziomek doradził mi żebym brał Poniedziałek i Czwartek 1ml tj jedna ampulka testosteronu tj 250mg i 1ml tj 100mg trenu ale z tego co na forum piszą to tren nie jest dobry jak na pierwszy cykl, możecie mi doradzić czy to będzie dobre na pierwszy raz? Na odblok mam nolvadex czy to wystarczy?

Chciałbym jeszcze zredukować tkankę tłuszczową, nie wiem ile mam procentowo aczkolwiek trochę tego tłuszczu mam.


Zmieniony przez - mlodyjarus w dniu 2016-01-02 15:34:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trzymaj sie jednego tematu men

na redukcje najlepsza vlcd ja bym na twoim miejscu wszedl na vlcd i wbijał raz w tygodniu a jak sie juz pozbędziesz tłuszczu to wejdź na dietę masową i wbijaj co 5 dni albo co 4 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 443
To mój pierwszy temat, widziałem że ktoś wstawił podobny ale jednak ja chciałbym robić masę dlatego założyłem własny temat. Po prostu zbieg okoliczności że podobny cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mame oklamiesz tate oklamiesz ale mnie nie oklamiesz

kłąmca zawsze kłąmie i jak wierzyc w tą ankiete ?


Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2016-01-02 15:48:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 443
Ziomuś, masz teorie spiskowe to spoko każdy wierzy w co chce, ale nie rozwalaj mi tematu proszę tylko dlatego że coś ci się ubzdurało, naprawdę chciałbym się czegoś dowiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale którego tematu ?

btw już napisałem co i jak , nic nowego raczej sie nie dowiesz ..


Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2016-01-02 15:51:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 443
dobra właśnie zauważyłem że faktycznie mój post temat jest dwa razy zaraz poproszę o usuniecie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PIERWSZY CYKL TREN enan + TESTOSTERON enan

Następny temat

Odblok po półroczym propie

WHEY premium