SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PEAK CREATESTON cykl

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 219 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3185
witam

zakupilem korzytsajac z fajnej promocji 2x peak createston i 2x amino anabol.

Createston zawsze chcialem sprobowac ale jakos zawsze znajdowalem cos innego i schodzil na dalszy plan. Promocja ostatnio jednak przyczynila sie ze w koncu sie udalo. Ciekaw jestem jak na mnie zadziala.
planuje brac 5tabs amino anabol przed treningiem createston po treningu. mam jeszcze bcaa wiec zawsze rano do wykonczenia puszki ;)

pytania: cos do tego dorzucic czy styka?
no i teraz wazne. diete juz bede mial czas prowadzic od nowego roku wiec bedzie ok, co do treningu... chce zrobic trening na ramiona. znalazlem 2 (armagedon i jeden jeszcze ale nazwy nie pamietam). zamierzam tez rozpoczac treningi judo albo ju jitsu. czy createston poradzi sobie z regeneracja po tak ciezkim tygodniu? silownia (morderczy trening) judo i basen? jakich efektow moge oczekiwac? interesuje mnie tylko przybranie czystej masy. obdwody na maly plus. fajnie jakby troche woda zeszla. createston obnosi sie haslem "rzezbiarz meskich cial" - zobaczymy :P

Gdy trenujesz na masę, trenuj ciężko, naprawdę ciężko ale nigdy kosztem poprawnej techniki
-animal-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
zawsze trzeba sprawdzic ale mozesz zrobic male podsumowanie i napisac jakie rezultaty i czy jest zadowolenie z formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
jezeli wszystko bedzie tak jak napisales dieta ciezkie treningi odpowiednia suplementacja to napewno sie ruszy z miejsca... nikt nie powie ile i jak bardzo sie rozwiniesz...
co do regeneracji moze byc malo ale poczekaj zobaczysz jak bedzie w najblizszych tyg... moze przyda sie jakas przedreningowka... bo troche tego bedzie ...
troche tez malo napisales o wczesniejszej suplementacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 219 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3185
hej dzieki za odp. narazie przed treningiem tylko amino anabol biore. nie starczy? pompe mam zawsze wiec nie wiem czy przedtreningowka potrzebna. jedynie chyba zeby zwiekszyc ilosc krety. wczoraj i dzis poszly pierwsze 2 porcje. miesza sie super, smak jak dla mnie idealny, dzialanie.... zobaczymy z czasem.
jeszcze jedno. porcja czyli te 81g to 4x miarki createston z opakowania? nie chce sie lyzkami bawic skoro dolaczona jest miarka ale ile ona ma 20g? pozdrawiam i dzieki za odp

Gdy trenujesz na masę, trenuj ciężko, naprawdę ciężko ale nigdy kosztem poprawnej techniki
-animal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
wiesz co nie pamietam jak wazy createston a nie mam obecnie w domu otwartego .... ale w bialakach weglach czesto byla 15g... nie wiem czy tak nie jest we wszystkim.. ale proch moze roznie wazyc wiec mniej wiecej pod te 20g moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 219 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3185
witam ponownie
temat moj to pozwole sobie odswiezyc. koncze 1 puszke peak createston. poniewaz planuje zrobic 2 cykle na 3 puszkach w odstepie miesiecznym dokupilem HI TEC CREATESTON. ku mojemu zdziwieniu dostalem CREASTERON. widze ze jest w ofercie sklepu wiec niby wszystko ok.

Roznia sie one czyms? chodzi mi o sklad i zastosowanie...

smak gramatura i jakosc na korzysc peak zdecydowanie, i nie rozumiem czemu tak jest skoro niby ten sam produkt i te same pieniadze za niego...

Gdy trenujesz na masę, trenuj ciężko, naprawdę ciężko ale nigdy kosztem poprawnej techniki
-animal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
HI TEC masz Creasteron, nazwa została dawno zmieniona:) aby odróżnić ten produkt od siebie, CT HI Tec jest wersją uniwersalną w PEAK masz 3 rodzaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 219 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3185
ale rozumiem ze skladowo to to samo co peak CT podstawowy. wyprobuje go dla porownania. czy zwiekszenie dawek do 2 w ciagu dnia ma sens? np w DT dawac 2 porcje? chce zaczac robic trening na rzezbe lub chociaz ubic mocniej sylwetke.

Gdy trenujesz na masę, trenuj ciężko, naprawdę ciężko ale nigdy kosztem poprawnej techniki
-animal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
w 90%, teraz jest Upgrade 2012 wersji z peak, ale pewnie masz tą starą:) niektórzy stosują w ciągu dnia dwie porcje, rano i po treningu a w DNT rano i wieczorem, stosowałem tak CT Massiv dobry progress był;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 219 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3185
2 porcje w ciagu dnia jest malo ekonomicznie ale jesli efekty maja byc jakies lepsze to czemu nie. problem jest taki ze mam wstret do pomaranczy powoli... 3x pomarancze dostalem. i jeszcze kupilem syrop na stawy jeden co sie okazal rowniez pomaranczowy... dlatego musze zrobic 2 cykle na createstonie oddzielone miesiacem przerwy ;)

Gdy trenujesz na masę, trenuj ciężko, naprawdę ciężko ale nigdy kosztem poprawnej techniki
-animal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
hehe chcesz byc wielki musisz pocierpieć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 219 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3185
no wlasnie wielki juz bylem ;) teraz moim celem jest proporcjonalna sylwetka z zarysowanymi miesniami. ciagle mam jednak zbyt wielki bf przez to ze zmniejszylem obwody i wage zbilem ;/ no i nie chce tez byc chudu oczywiscie :P tak niech mi zostanie te 84kg i 43 w bic. reszta proporcjonalna. taki moj cel. jak masz jakies porady dla mnie to chetnie wyslucham i bede stosowal ;)

Gdy trenujesz na masę, trenuj ciężko, naprawdę ciężko ale nigdy kosztem poprawnej techniki
-animal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy WPC można podać osobom do 14 roku życia.

Następny temat

5 prostych zasad na schudnięcie

WHEY premium