SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ozdoba o Konowalskim

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24623

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
A w sumie co mi tam trochę napiszę co o tym sądzę.

Co do walki.

Robert ciągle "napierał", wiadomo, nie nakvrvviał, ale ciągle wolniej lub szybciej szedł do przodu, od czasu do czasu coś kopnął/próbował kopnąć, cep raz na jakiś czas był. A Dawid, tylko kontrował, i to nie zawsze, i w sumie ciągle "uciekał" co sprawiało wrażenie/i tak było że unikał walki. Także wynik w sumie sprawiedliwy jednakże kontrowersyjny.
Prawda jest taka, że w sumie ja nie wiem czy Robert nie ma wyobraźni, wiadomo że nie jest zawodnikiem mma, ale podczas klinczu przy siatce, gdzie był moment że Ozdoba był solidnie że tak powiem wbity w klatkę, Koksu nie robił nic. A wystarczyło że z zerową techniką, czystą siłą mocno złapał by go w pasie/ew. złapał za nogi, podniósł i obalił. Zero techniki, czyste fizolstwo. Wiadmo że nie ma po co latać za Ozdobą, ale jak miał już go w klinczu mógł to chociaż wykorzystać.

Co do Ozdoba/Michał

Ogólnie dużo szumu pod publikę wg. mnie, tak poprostu musi być. Pomimo tego że prawda jest taka, i niektóre numery (nie będę przytaczał które) Michałowi nie wyszły, i On dobrze o tym wie, to do końca nie wiemy też czy to co gada Dawid w wywiadzie jest prawdą. To wie tylko Michał i Tancerz. Imo gwizdy po gali nie potrzebne, wiadomo ludzie chcieli widowiska, ale czego mogli sie spodziewać. Dwóch "amatrów żółtodziobów" nie ma co się oszukiwać. Walczyli zachowawczo, Koksu bał się mocno zaatakować z powodu kondycji i tez nie wiedział co miał za bardzo robić, a Dawid nie miał jednak pewności czy aby napewno jego kontry bd. na tyle mocne by zastopować Koksa. I stąd lipa a nie walka wyszła.

Ogólnie temat rzeka mozna gadać i gadac i gadac... i gadac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4 strony napinki od 18latka wyzywającego michała na walkę
no i nie można zapomniec o muszkinie, ten to jest zrzeszony z czipendejsami to trzeba bronić ozdobę od przydomka królik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 913 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
Nie przepadam za ta tancerka ale co do Michala to mial 120% racje..

chodz z drugiej strony jesli to bylo specjalnie pod publike... to i tak bylo zalosne

Zmieniony przez - Thats_Nice w dniu 2013-04-29 08:46:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fuuun
temat rzeka można gadać i gadac i gadac... i gadac.


Dokładnie ja już wyraziłem swoją opinię.w temacie, który został zamknięty, można gadać i gadać w nieskończoność. W pewnym sensie masz rację, ale to nie ma sensu rozdmuchiwać. Rozmowa się przeniosła w tym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 410 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10367
Grócha
Bardzo pieknia Dawid podsumowal Michala, polecam sprawdzic.






Cieta i poniekad trafna riposta Dawidzie, czekam na odpowiedz Michała! Ozdoba 2, Michał 0

SZPITAL http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Burneika-po-walce-w-szpitalu-na-badaniach,wid,15532606,wiadomosc.html?ticaid=1107f1 

Roberta bylo mi zal gdy tak stal i probowal byc pozytywny (bo taki jest z natury) i mowil ze bedzie dalej pompowal bicki...Moze i dobrze sie stalo i powrocisz do kulturystki a nie MMA bo chyba nikt nie chce by stalo Ci sie cos zlego a przy Twoim trybie zycie (koks, hgh) Organy SA JUZ MOCNO NADWYREZONE wiec obijanie ich moze miec KOSZMARNY skutek!

Zmieniony przez - luk81 w dniu 2013-04-29 09:58:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
karol199
4 strony napinki od 18latka


Co Ty masz z tym wiekiem? Co to za różnica czy ma 18,20,25 ??

Wiadomo. Michał już nie odpowie. Chyba, że jakiś wywiadzik, ale wątpię w to. To tylko kontrolne badania, dobrze, że wszystko w porządku

Zmieniony przez - muking w dniu 2013-04-29 10:18:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
No nie odpowiem bo czas zabawy skonczyl sie dlatego tez Ozdoba za kilka tygodni zniknie z "areny" co go BARDZOooo boli i co widac na filnmie. Nigdy w zyciu nie chcial bym by Robert przegral ale bardzo chetnie ze tak powiem spuscil bym lanie biegajacemu krolikowi.Ale po co o tym moiwc kolesia nie zatrudni juz na 100% mma attack po rozmowie z Cholewa a Ksw to juz wogole, wiec jedynie co moze zrobic Dawid to poplakac troche i schowac zale do mojej osoby bo jak widac to koniec jego kariery jako "pro fighter".....

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
Fuuun ładnie to opisałes lepiej bym tego nie ujął

Koksu zawalil,ze nie wykorzystal pare akcji tak jak piszesz.

Nie jestem ani za jednym ani za drugim ale widze,ze pojawilo sie tu paru szczekaczy ktorzy chca na sile upokorzyc Michala.




ps.ogladalem przed chwila cala walke na spokojnie i powiem tak Ozdoba przez cala walke uciekal taka prawda.Rozumiem walke na wstecznym ale tu jej nie bylo poprostu to byl taniec na ringu.
sorry chlopaki takie sa realia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vegas Michael
kolesia nie zatrudni juz na 100% mma attack po rozmowie z Cholewa a Ksw to juz wogole, wiec jedynie co moze zrobic Dawid to poplakac troche i schowac zale do mojej osoby bo jak widac to koniec jego kariery jako "pro fighter".....


Na pewno nie, z resztą wątpię aby chciał w tym tkwić. Nie wiem jak jest. Robert również na pewno nie zamierza już kontynuować ''walki'' w MMA. Michał, szacunek do Roberta i Ciebie. To są po prostu opinie. Ile ludzi tyle opini, sam rozumiesz. Po prostu to była nie udana próba żartu, według mnie i nie tylko zapewne, to wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
Wyskocz do mnie luzaczku zobaczymy co zrobisz,zatrudnij mnie jako "napinacz intenetowy " i idziemy dwaj

Life For Everything - Die For Nothing

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA ATTACK 3 ONLINE STREAM

Następny temat

Czy to dobry czas na redukcję?

WHEY premium