SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ozdoba o Konowalskim

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24628

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 652
karol199
El_Tosa
Ciężko mieć pretensje do Dawida oto że nie poszedł na wymianę z Koksem. Miał dobrą taktykę ale zabrakło trochę cwaniactwa, doświadczenia. Mógł od czasu do czasu poczęstować niskim kopnięciem nawet jeśli Robertowi nie robiło to krzywdy. W 2 rundzie był moment gdzie mógł zaatakować. No tak ale to wszystko się ładnie pisze przed ekranem po fakcie a co innego wyjść do oktagonu i to zrobić.

To samo można powiedzieć o Robercie, że nie podchodził do tego chłopczyka bo nie miał kondycji.

Jak nie podchodził? Latał za nim jak szalony ale ile można gonić pajaca?
Zobacz sobie od 4 minuty tego filmiku powyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego pajac? weź jakoś to uzasadnij, bo piszesz od rzeczy. ''koks'' nie kręcił kardio i w dodatku przy takiej wadze, to nie była niespodzianka, że nie miał kondycji, ale i tak się zdziwiłem, że zdołał tak biegać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15072
Jak to się mówi ,,żal" czytać te nędzne komentarze... Przyznam szczerze, że ostatnie filmiki Roberta mnie nie śmieszą, a nawet żenują, ale mimo to go szanuję. Chłop ZARABIA i bardzo dobrze ! ma POMYSŁ ! a plebs siedzi przed szklanym ekranem i zapędza się sam w swojej głupocie !!!
BRAWO Robert - nie kupuję twoich supli, nigdy nie oglądałem Radio Koksu, ale to Ty jeździsz wypasionymi furami, masz wszystko co niezbędne do życia, kochającą żonę, itp - a ja jestem póki co... ( no właśnie)

Michał też zarabia... bez większego przemęczenia...

A co do Ozdoby - po swojej walce powinien powiedzieć : ,,Cieszę się, że przeżyłem" - wtedy by wyszedł z twarzą, a nie teraz ,,gwiazdorzy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
stary ja to wale,jestem ze stanów i mozecie klękac

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 720
wariat251
Jak to się mówi ,,żal" czytać te nędzne komentarze.


To nie czytaj, jak Ci żal. Do tego każdy ma prawo do swojej opinii po to jest forum sportowe.. Skoro Cie to cieszy, że Robert ma takie życie to dąż do takiego, może Ci się uda. Plebs to gwizdał na Ozdobe jak się wypowiadał i stoi po klatkach obsrany w dresach więc coś Ci się poj*bały pojęcia Dla mnie Dawid równo pojechał z Koniowalskim i niech sobie żyją. Nie długo ludzie zapomną o tym, a tancerze bedzie dalej się bawił i zaliczał panienki, a Burnejka będzie wydawał te '''smieszne'' filmik albo i nie już.. i powróci do kulturystki, treningów. Tylko buźka mu się musi zagoić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tak poważnie to wiecie może co z Robertem obecnie ? wypowiadał się już ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
Dlaczego Ozdoba jest pajacem? (krótka rozprawka)
Koleś szczyci sie że trenuje od małego, pokazuje jak to kopie w tarcze, do tego 2 miesiące morderczego treningu przed walką( może to go osłabiło"
I po tym wszystkim bezczelnie mówi że miał plan żeby w 3 rundzie dojechać Koksa. Sorry kto obstawiał, że Robert wytrzyma do 3 rundy? NIKT.
Na pytanie "dawid dlaczego nie punktowałeś go low kickami?" A ten odpowiada, że Robert ma twarde nogi i nie było sensu. Tak szkoda że sprawdził to chyba w 3 rundzie i tylko raz. Do tego Robert od 2 rundy robił totalną wolną amerykankę liczył na jeden cios po zamachu. Unik i po Robercie ale pewnie ten pajac za krótko trenował żeby wiedzieć. I te teksty w narożniku "nie podejdę bo mnie obali".
I nie poście że różnica wagi za to mu zapłacili.

I dlatego Dawid pajacem jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
Z tego tematu powoli robi nam sie "Moda na Sukces"

Zmieniony przez - MORF w dniu 2013-04-30 16:12:50

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
sam jestes pajacem gruby co ty piszesz,facet ja wyskocze do koksa i nie ma szans co ty bredzisz cieciu

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie tylko ten MORF jest kilka innych tematów jeszcze związanych z taką dyskusją.

Rozmowa tyczy się perspektywy walki, nie o pieniądze.. że mu zapłacili to wyszedł ( nie ważne ) chodzi o to, że był cięższy to musiał uważać, trwało to troszkę zbyt długo, ale pajac to Konowalski jak takie numery odstawia, a nie Ozdoba, nie kumam Twojej argumentacji, dlatego jest pajacem, bo nie napier*alał się z nim na chama.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA ATTACK 3 ONLINE STREAM

Następny temat

Czy to dobry czas na redukcję?

WHEY premium