SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ozdoba o Konowalskim

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24625

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez 666 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4518
Ten temat jest poświęcony wpowiedzi Ozdoby o Koniowalskim, a nie całej walce, o której z resztą był już temat i został zamknięty. Nie ma o czym mówić. Ozdoba ma swoich zwolenniników, a Burneika swoich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
Dla mnie obaj wygrali bo zapewnili mi niezły ubaw przed snem xD i jest OK.

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Usunięty przez 666 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
No sorry mówicie że Michał jest pozerem i sie wybija. Ale sami toczycie na ten temat dyskusje. JAk by tak było to obok wywiadu z Ozdobą byłby wywiad Michała.

NO tak ozdoba mial plan wymeczyc koksa a w 3 minucie z 50sekundami w 3 rundzie rzucić sie kombinacją ciosów i wygrać powaznym KO. Jestescie d****ami albo macie po 15 lat, że eksscytujecie sie wypowiedziami tego pajaca.
JA w walce słyszałem jak Ozdoba mówił "nie podejde bo mnie obali" ale mógł go punktować lewymi kopać po nogach juz nie tacy padali z okopaną nogą.
Wiec zakończcie te biadolenia chyba ze ktoś podważy to co napisałem o walce to proszę bardo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rm_125
Jestescie d****ami albo macie po 15 lat, że eksscytujecie sie wypowiedziami tego pajaca.


Rozumiem, że sobie wmówiłeś, że się ekscytujemy, tylko, że większość osób w tym temacie tak twierdzi, więc coś Ci się pomyliło w głowie

A kim jest? każdy uważa, że to pajac, bo tak jest. Trzeba być nie wychowanym wieśniakiem żeby podawać komuś gacie na ważeniu, nie udana próba ''żartu''. Niech się puknie w czoło.

Według mnie mimo tego, Ozdoba zakończył by to gdyby nie trzymał się tak bardzo tego co trener mu założył.

Zmieniony przez - muking w dniu 2013-04-28 22:19:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
To sa Freak fighty. To podchodzi pod pod Wresling a tam takei akcje sa chyba na porządku dziennym co nie?
Bali sie że Ozdoba wystąpi w stringach to dali mu reformy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I znów ironinczy tekst na Dawida. Masz jakiś kompleks z Nim? Mówisz o walce czy o Nim? Może coś Ci kiedyś zrobili striptizerzy, nie wnikam, stary weź to na chill.

Bo walka wiadomo była śmieszna i w Polsce można tylko zadowolić ludzi przed telewizorami ''freak fighty'' co to k*rwa jest w ogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
No niezle :) Ozdoba to falszywy pies najpierw w hotelu klania sie i wyciaga rece , caluje rece zony Koksa itp, mowi bym juz o nim nie mowil zle :) Teraz emocje PORAZ KOLEJNY (chlokak jest tak rozczesiony jak widac ) wybil sie z rytmu zgodnie z planem czego nie moze sobie darowac.
Jedno moge powiedziec Dawidowi ja dopiero ze tak powiem rozpczynam swoja dzialalnosc i nie raz o mnie uslyszycie (moj film ktory wychodzi itp ) on nie moze tego przezyc ze TO JUZ KONIEC jego "SHOW" i juz za 2 tygodnie slyszac nazwisko OZDOBA bedzie sie to kojazylo z tchorzliwym krolikiem.

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym wolal byc kojarzony z "tchorzliwym krolikiem" niz pieluchoglowym, ktory sam siebie pocisnal.
Bez hejtu, to MOJE zdanie na ten temat.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA ATTACK 3 ONLINE STREAM

Następny temat

Czy to dobry czas na redukcję?

WHEY premium