SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oxyellite pro, Alphamime czyli Redukcja przez duże R

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez solaros z działu Odchudzanie i forma po męsku.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30
Witam, co myślicie o tych dwóch spalaczach.. planuje redukcje z ok 105 na 85-88 kg. Moja przygoda z silownia trwała ok 2 lata, niestety z racji podjecia pracy zakonczyla się. Tez po ok 2 latach zmienilem prace i chce wrocic do formy. Wiem będzie ciężko, mam tego swiadomosc. Od miesiąca regularnie cwicze w domu, pompki, brzuszki ok 10-15km rowerem (niestety teraz już rower odpada). Od listopada wracam na silownie, planuje treningi 4 razy tygodniu (silowo) plus po kazdym rowerek ok 30-40min. Jezeli chodzi o diete to uzywam od niedawna programu fatsecret, licze kalorie, mikro i makro. W listopadzie kupie jakas odzywke bialkowa, zeby uzupelnic bialko w diecie do ok.200g na dobe.
Moja redukcje wspomoga 2 spalacze, alphamine i OEP. Najpierw alphamine, pozniej OEP.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
interesuje Cie taki model żywienia?
to dział poświęcony IF [okresowy post]

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30
Czy taki model żywienia mnie interesuje, napewno nie zastosuje diety "Jedz co chcesz, wyglądaj jak chcesz". Staram się nie jeść smieciowego jedzenia, do pracy biorę przygotowane wcześniej jedzenie, (pelnoziarnisty makaron, serek wiejski, gotowany kurczak/ryba)..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Przeczytaj założenia działu.
tematy podwieszone a wówczas się dowiesz co to jest IF.

IF a IIFYM to co innego.

Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-10-26 20:45:38

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30
Prosze o przeniesienie do odpowiedniego działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hi-Tec Black Devil

Następny temat

przeterminowane suplementy

WHEY premium