SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Otwarty PP w Pompkach na komendę & Podciąganiu na drążku - 19.11.2022

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Znamy rozmiary koszulek 10 osób .
Zgłoszonym do 5 listopada zapewniamy pakiet startowy ( koszulka z logo imprezy + mini poręcze ) chyba że wcześniej wyczerpiemy limit startujących ( 25 osób ).


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2022-10-07 10:33:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Celowo tym razem starałem się umieścić krótki regulamin a tym czasem pada sporo pytań .
Czy konkurencje są łączone ? Nie rozgrywane osobno ale każdy zgłoszony może uczestniczyć w obu.
Jakie są przerwy między próbami ? Wszyscy biorący udział w podciąganiu na drążku uczestnicza w losowaniu numeru startowego (w dniu zawodów o godz. 11.40 ) który obowiązuje we wszystkich 3 próbach . W przypadku remisu odbędzie się dodatkowa próba przed którą nastąpi ponowne losowanie kolejności startu.
Czy odbywały sie wcześniej edycje tych zawodów ? Jest to kontynuacja Spartan Cup ( Puchar Dolnego Śląska ) który organizowany był przez Wrocławskie Centrum Treningowe ( WCT 3) i Wrocławskie Stowarzyszenie Wyciskania Wielokrotnego sztangi leżąc.WSWW kontynuuje ale w zmienionej formie i z innym współorganizatorem . Podciąganie w 3 próbach i wynik końcowy to suma 3 prób ( więc nie mamy danych odnośnie wcześniejszych wyników ).Z tego co się orientowałem nikt jeszcze nie przeprowadzał takiej rywalizacji . Z pompkami jest taka sama sytuacja choć sporo osób podaje swoje wyniki w pompkach na mini poręczach to zawody w pompkach na mini poręczach na komendę się nie odbywały .
Z tym podciąganiem trzeba będzie trochę pokombinować czy wykonać pierwszą próbę na max czy moze rozłożyć siły na wszystkie trzy próby Pompiarze nie mają tego dylematu startuja wszyscy razem starając się utrzymać w rywalizacji jak najdłużej
Uwaga !
Zwracajcie uwagę przy zgłoszeniu na podawaniu rozmiaru koszulki .
Są to koszulki firmy JHK.
I jeszcze o nagrodach
Miejsca I-III puchary i suplementy firmy IHS.
Dodatkowo za I miejsce dywan od wrocławskiego "Wezyra"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29859
Nagrody pomału się zbierają ...

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 105 Napisanych postów 207 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9175
Fajnie :) tylko znowu pojawia się sytuacja że tutaj sobie dyskutujemy a na FB cisza, będzie tam wrzucone jakieś info? Chciałbym sprawdzić czy tam impreza się dobrze sprzeda jeśli będzie dobrze rozreklamowana. Mimo że nie jestem organizatorem mogę spróbować umieścić tam jakieś info jeśli będzie taka potrzeba :)
1

Kettlebell Sport & Deadlift

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Na fb jest utworzone wydarzenie z tego co mi wiadomo 32 osoby chcą wziąźć udział .
Jest umieszczony regulamin od 1 pażdziernika a plakat też powinien juz byc lub za chwile.
Logo na koszulki dzisiaj wstawimy na sfd .
Ale informacji nigdy nie jest za wiele jak możesz to działaj





Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2022-10-23 09:06:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29859
Logo na koszulki .




Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2022-10-24 18:17:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
wycwiel
To jeszcze nie plakat to logo na koszulkę


iti
Napisał do mnie z prośbą o przeniesienie plakatu na stronę główną , mogę przywrócić tam gdzie był a jak będzie oficjalny plakat to wrzucę na początek tematu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29859
W Z O R EK
wycwiel
To jeszcze nie plakat to logo na koszulkę


iti
Napisał do mnie z prośbą o przeniesienie plakatu na stronę główną , mogę przywrócić tam gdzie był a jak będzie oficjalny plakat to wrzucę na początek tematu...


To Poproszę bo się z wycwiel-em nie zrozumiałem - Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29859





Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2022-10-24 21:49:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WW Pro & Amator

Następny temat

Kalendarz 2023 POWERLIFTING , BENCH PRESS , DEADLIFT

WHEY premium