SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oszukane posiłki - jak często?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Witam mam parę pytań dotyczących cheat mealów. Obecnie jestem 3 miesiąc na diecie redukcyjnej i mam pytanie dotyczące jak często można stosować cheat meale chodzi mi głównie o śmieciowe żarcie typu fast food+raz za czasu piwko lub słodycz. I jak jest z tym nie przekraczaniem przez cheat meal tygodniowego bilansu redukcji oraz czy można spożywać cheat meal na ostatni posiłek bo tu zdania są podzielone jedni mówią że tak inny że nie. Kolejne równie ważne pytanie po redukcji rzechodzę na reverse diet i czy tu wolno stosować cheat meal czy już nie, bo rozumiem że gdy dojdę na reverse na dodatni bilans kaloryczny to zaczyna się masa tak. I ostatni pytanie jak jest z cheat mealem na masie?? I tu mnie właśnie bardzo ciekawi jak się ma cheat meal na nadwyżce kalorycznej, to czy można go stosować i jak często, raz na 2 tygodnie raz na miesiąc i czy wtedy spalę ten posiłek i nie będzie się on za każdym razem odkładał. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 377 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5503
Jeśli chodzi o redukcje a cheat meal na pewno poziom bf% jest tu ważny. Odnośnie masy to zależy czy chcesz obrosnąć w sam tłuszcz czy w mięśnie i lekkie otłuszczenie. Wiadomo że od czasu do czasu ok ale jeśli się okaże że co drugi dzień bo trzeba podbić zapotrzebowanie to trochę gorzej. Chyba że jesteś totalnym ektomorfikiem to róznie to może się potoczyć.



Zmieniony przez - ketrinn w dniu 2015-10-13 19:20:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Jestem ektomorfikiem. Na razie po 2,5 miesiącach zjechałem do 15 % tłuszczu. Budowa jaka mnie interesuje to atletyczna i nie chcę obrosnąć w tłuszcz tylko w suchą masę mięśniową więc mam pytanie jak często cheat meal na redukcji i masie aby mnie nie zalało bo rozumiem że na reversie odpada??? Raz na 2 tygodnie czy może raz na miesiąc??? Jeszcze jedno pytanie może nie w temacie jednak przy tej budowie co chce osiągnąć to do ilu zjechać bf% na redukcji. Z góry zaznaczam że jestem ekto jednak miałem dużu tłuszczu na brzuchu więc zacząłem od redukcji,




Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2015-10-13 19:42:33

Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2015-10-13 19:49:59

Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2015-10-13 20:38:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Pomoże ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
myślę ,że jak raz na miesiąc wciągniesz jakąś pizze to nic złego się nie stanie:) a wręcz odbuduję trochę psychikę i podkręci metabolizm:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
Każdy organizm jest inny, więc nie można określić jednego rozwiązania dla każdego. Raz na np 2tyg. nie powinno mięć to negatywnego wpływu. Jednak z głową.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Raz na 2 tygodnie ale na redukcji/reverse/ czy masie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
Sama definicja i cel oszukanego posiłku zakłada, że stosuje się go na redukcji.


Zmieniony przez - domer w dniu 2015-10-24 11:14:39

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Chodzi mi o to żeby raz za czasu gdzieś z kumplami wyskoczyć na piwo+fast food i jak to zrobić żeby mnie z powrotem nie zalewało oczywiście chodzi mi na reversie i masie


Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2015-10-24 19:50:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
Okazyjnie nie będzie to miało wpływu na efekty. Wlicz w bilans kcal i tyle.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Mam jeszcze pytanie czy jest jakiś limit czasowy cheat meal-a i litmit ilości potraw oraz kcal jaki można przekroczyć??? Chodzi mi o to czy jak zrobię cheatm meal na ostatni posiłek czy musi być to na zasadzie tak jak kolacja czyli jem ok 30 minut nie przekraczając tygodniowego deficytu kcal i dość??? Czy może być to na zasadzie ,,imieninowym'' czyli wszystkiego po trochu i np. nie ma limitu czasowego mogę ze 3 godziny jeść z krótkimi przerwami oczywiście też nie przekraczając tygodniowego deficytu kcal. Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety

Następny temat

Co dobrego po treningu ?

WHEY premium