SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostatni miesiąc redukcji.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 536
Witam,
Od poniedziałku chcę zacząć ostatni miesiąc redukcji. Do tej pory jechałem FBW 3 razy w tygodniu przez 11 tygodni. Nawet ładnie poszło. Teraz chciałbym się konkretnie dociąć, kupiłem joszke i koffe. I teraz się zastanawiam czy dodać aero do tego FBW czy może zmienić całkiem trening i dać powiedzmy Push/Pull 4 razy w tygodniu? Aha i jeszcze jedno pytanie: Na temat johy w którym dziale mogę podpytać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4921
Co do aero i interwałów to po treningu dałbym interwały na początek tyle ile możesz a później bym dorzucał. Ile trenujesz wgl na siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 536
Tak na poważnie to ponad rok. Jestem na diecie CC aktualnie, to moja pierwsza taka redukcja. Interwały po treningu to dobra opcja? Czytałem, że raczej to za ciężki trening żeby wykonywać go po siłowym. A co z DNT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4921
Ja robię po siłowym nie jest źle tylko po nogach w sumie jest problem ;) Jeżeli teraz nie robiłęś aero żadnych ani cardio to same te interwały to bd i tak dużo ;d


Zmieniony przez - kosno w dniu 2015-06-27 10:11:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 536
Myślałem żeby zrobić, np. tak:
Pon - FBW
Wtorek - bieganie
Środa - FBW
Czwartek - wolne
Piątek - FBW
Sobota - bieganie/HIIT
Chociaż może spróbuję tak jak Ty robisz. A powiedz mi ile min. robisz tych interwałów?


Zmieniony przez - Mikami w dniu 2015-06-27 19:23:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4921
zwykłe aero jak nie robisz na czczo ew na wieczór gdzie posiłek po aero zawiera węgle nie ma sensu za bardzo najlepszy okres na bieganie czy to aero czy inter jest po treningu siłowym gdzie wyczerpujemy zapas glikogenu z mięśni i spalamy ,,sam fat" chociaż nie do końca tak jest. Interwały zaczynałem 2x w tyg po 5 min aktualnie est 3x w tyg po 15 + większa intensywność. Robiłem kiedyś redu na aero teraz na inter i zostanę przy interwałach ;) Jeżeli na tej redu nie biegałeś to interwały po treningu sprawdzą się chyba najlepiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uda

Następny temat

średnio-zaawansowany, ogólna ocena

WHEY premium