SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostatni miesiąc redukcji - spalacz?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16475
No więc ku końcowi zbliża się moja redukcja. Do tej pory trwała 2 miesiące i udało mi się ściepnąć około 3-4 kilo fatu, liczniki na podstawie grubości fałdy skóry mówią że mam BF = około 14%(sam mam wrażenie, że około 15%), jednak zależy mi na zbiciu do około 11%. Oznaczałoby to jakieś dodatkowe 3-4 kilo fatu. Sama redukcja ma trwać jeszcze trochę ponad miesiąc i teraz zastanawiam się czy opłaca się inwestować w jakiś fat burner. Dieta to TKD w tej chwili, trening FBW 5 x 5 3x na tydzień, w nietreningowe 3x na tydzień tabata.
Zależy mi na zbiciu jeszcze 3 kilo fatu, później masa na carb-cyclingu.
Dodam że to byłby mój pierwszy spalacz i kwestia ceny jest istotna, fundusz ograniczony

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2009-09-18 18:53:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16475
Może ktoś powiedzieć czym jest spowodowany brak chęci do ćwiczeń? Bo jednak pomimo tego że czuć spalacz i daje on pobudzenie, to jednak chęć do ćwiczeń zmalała w stosunku do chęci sprzed brania go. Czuję się nieco ociężały i wymęczony wymuszonym przyśpieszeniem metabolizmu.

PS. Tren się odbył i żyję --> pomimo iż nie chciało mi się trenować(patrz wyżej), to udało mi się pobić rekord w przysiadzie, do którego się już trochę szykowałem - czyli 150 kg Ale MC musiałem odpuścić po 3 serii, strach tak obciążać kręgosłup.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
np scorch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm
scorch za slaby jak dla mnie nawet dla poczatkujacego, weź tighta tego najnormalniejszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
pierwszy kontakt ma ze spalaczem
kluczem dieta bedzie, spalacz sam gowno da

tighta starego czy extreme tez bym polecił
kwestia jak na johe reaguje
imo na pierwszy kontakt troszke nie trafiony pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
ile masz tej kasy? 100 zł czy 50? określ co tzn że masz ograniczone środki. jak 100 to Dymaburn, jak 50 to Celenburexin

Zmieniony przez - Mihupaw w dniu 2009-09-18 19:41:56

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5767
Bralem dyma burn wlasnie jako pierwszy spalacz, i bardzo polecam.
Przy okazji jedna porcje cuts'a tez czulem:)
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16475
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5767
No nie jest drogi,, to jego normalna cena z all....
Ale naprawde fajnie dziala. Ja polecialem na nim jakies 6kg i 8cm w pasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
scorch, dymaburn - niby lekkie jesli chodzi o niski bf, ale wystarczająco mocne dla osoby bez doswiadczenia ze spalaczami.

z resztą ja swego czasu do 11% sszedlem bez spalacza, na dobrej diecie (3 x w ryg silka, 3 x w tyg zapasy). Z supli wtedy kreatyna (4g na dobę), bcaa (po 10g przed i po treningu, wtedy kosztowaly mnie fortune), karnityna (3 - 4g przed treningiem).

prosze nie dawac linków do konkurencyjnych sklepow internetowych.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-09-19 13:18:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16475
Nie stać mnie na 30 kilo supli jak tutaj szamają niektórzy na forum A poza tym jestem zwolennikiem samej diety.
Czyli jako spalacz polecacie dymaburna?
Pytanie mam też jak toto działa. Bo napisałem że dieta ketogeniczna z ładowaniem przedtreningowym(niewielkim), a poza treningiem siłowym nie ma aerobów tylko tabata. I tak będzie działać jak trzeba?
Ze spalaczami nie mam żadnego doświadczenia i obycia, i dlatego zadaję takie głupie pytanie

PS. Scorch dosyć drogi jest

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2009-09-19 17:08:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wez więc dymaburn (w sklepie sfd masz promocje na male i duze opakowanie).

zacznij od 2 x 1cps, w razie potrzeby zwiekszaj

nikt Ci nie zagwarantuje ze bedzie tak jak sobie wymarzysz, ale dodatek spalacza - poczujesz napewno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżywki na masę

Następny temat

Vialmax bcaa amino caps

WHEY premium