SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostaryna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 117
Witam mam pytanie do ludzi którzy juz cykl na ostarynie maja za sobą.Mianowicie ja jestem w 4 tyg i widze ze mi wątrobę wywalilo ,cały bok boli, dawka osty to 25 mg .moja waga to 100kg . probowalem ratowac sie hepatilem ,rapaholinem i esseliv ale nic nie ppomagalo. dzis kupilem essentiale max i sylimarol moze cos to da a jak nie to odstawiam oste i do lekarza. to normalne ze tak ryje wątrob?e a moze ktos mi fake wcisnal?. kupilem z brawna 0-bol wyglada ok.jezeli chodiz o efekty to za duzo sie nie dzieje .widzialem relacje z cyklu u ambroziaka to podobno ze nawet 3cm w bajcu na plusie chlopaki mieli.u mnie to stoi w miejscu niestety.a za 2 dni mija miesiac jak biorę ostę .dodam ze dziennie spozywam jaies 3600cal . 200g bialka ,wegle i tluszcze tez w dobrych proporcjach. kreatyna tez idzie.chodzi mi po prostu o to ile na tym srodku moze przyrosnąć obwodowo i silowo. jaki powinien byc efekt po takim cyklu.?ktoś ? coś? ;) pozdrawiam ;)))
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29586 Napisanych postów 62960 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902667
oczywiscie ze kosmetyka.choc m dien wcale tak mocny nie jest jak pisza. z tego co bralem to meta i m drol duzo mocniejsze nawet tura lepiej robila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94899 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
taaaa zaraz przebije blokery miostatyny
ja tam w to nie wierzę
bo poza pierwszymi super opiniami na necie
teraz jest full negatywnych
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 117
Nie no ale serio pytam.przedstawiłem swoją sytuację. teoretycznie osta powinna byc najmocniejszym specyfikiem jaki brałem tymczasem poza bólem w okolicach wątroby nic sie nie dzieje. moze ktos miał podoboie ?a jezeli tak to jak sobie z tym poradził.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
3cm w bicu, chyba z anapalonoem+massdrolem itd...
Zawsze mnie śmieszy "relacja" typu zjadłem puszkę epi, mam +2cm w bicu. Szkoda że nie dają nigdy fotki. Strach pomyśleć jakby taki wszedł wysoko na teścia+trena+metę.
Że stoi w miejscu to się nie dziw. Osta to najsłabszy bodajże sarm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 143 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2986
Jak boli cię wątroba to zrób badania i sprawdź ALAT ASPAT i będziesz wiedział. Teoretycznie ludziom przechodziło to po paru dniach. JA nie miałem takich objawów, choć może ale to jeden dzień? Co do efektów to brak 150 zł w portfelu + kasy na badania ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94899 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
wątroba nie boli .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 143 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2986
Tak wiem bo nie ma zakończeń nerwowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29586 Napisanych postów 62960 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902667
swietny srodek jezeli ktos wie czego sie po nim spodziewac.mocniejsze zdecydowanie od kreatyny ale do typowych saa niesstety nie mozna tego rownac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10702
Jak tak teraz przeglądam fora, to osta może powodować problemy z bebechami. Rozstrój żołądka, IBS, uczucie pełności - to akurat u mnie, kończę jeść oste jeszcze ze 2 tyg. Efektów nie widzę żadnych, siła nic nie ruszyła, mimo +kcal, wątpię też żeby masa poszła. Waga costam na + wskazuje ale na oko to tylko opona opona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Poprawiła się może regeneracja? Idealnie gdyby odpowiedział ktoś łączący siłkę z sw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10702
Nic ostatnio wydolnościowego nie robię, regeneracja raczej nie, albo na granicy placebo. Ogólnie strata kasy, jak jeszcze mnie zablokowało to całkiem lipa, ale może mam fake i na odbloku zaoszczędzę , niedługo badania zrobię. Autor może ma coś z saidów powodowanych przez oste, a nie "ból wątroby".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie badania?

Następny temat

Meta galaxy

WHEY premium