SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Osiedlowe Cfaniaki...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Maximus, dlatego wlasnie nie powinno sie przyznawac do trenowania jakiegokolwiek systemu czy SW.

Ja tak robie i jeszcze nikt nie chcial sprawdzac umiejetnosci. A trenowanie czegokolwiek nie zapewni Ci zwyciestwa. A nawet jak komus nakopiesz, to moze sie nie pogodzic z porazka i do tego miec paru znajomych, a wtedy to juz ubaw po pachy

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
Takie historie przezywalem w gim, wtedy trenowalem kung-fu
A co do mojej historii wygladalo to tak:
wracalem z bratem z trenigu, stoi pod przystankiem 10 drecholi + 1 ***niety dziadek. Patrzymy czy jezdzie autobus, najwyzszy z nich podchodzi i z tekstem co sie ****a gapisz z nienacka wy***al mi w twarz. Troche szarpanek ze mna i bratem. W koncu koles dostal lowa, nim sie obejrzalem jego koledzy mnie otoczyli Byl jeden drech ktory uspokojal.Jedyne co moglem robic to tylko unikac ciosow, albo przyjmowac. Przyjechal autobus wsiadamy z bratem poleciala puszka w moja strona, oberwalem, potem butelka, mialem farta . Kierowca chcial autobusa chcial wyskoczyc itp, powiedzialem mu niech zamyka dzwi i jedzie. Tak sie to skonczylo. Zglosilem to na policje, a za takie zachowanie tylko by dostali madnat 200zl...ncmt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shnosiu bys sie zdziwil ja tez tak sadzilem ale trafilem na takiego kozaka ze wygladalem potem tak o mniej wiecej --> ale to dluga historia hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1579
ja narazie nie nazekam, koles chcial mnie sprawdzic jeden z najlepszych z mojego osiedla ( w moim wieku), niby zabawa zaczol mi siepac proste i haki, pozniej klincz i go na ziemie i balache :P chlopaki prosili mnie z 2h zebym nauczyl ich balachy :P akurat to ci spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Noi co z tego? Zawsze znajdzie sie silniejszy i po co dostac wpier**l? Pozatym jak ktos wie, co trenujesz to zawsze masz mniejsze szanse.

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1579
a tam jesli chodzi o Kicka czy BJJ to tak ale ludzie nie wiedza co to kravat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wiedzialem ze on trenuje kicka wiec go od razu do parteru sprowadzilem ale on mi wlozyl palce w oczy i sie skonczylo babci sranie hehe takze gowno chodzi po ludziach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
EEyyyy... Bregu, mozesz cos wiecej powiedziec? Bo nie nadazam

Co to Kick to wie wiele osob, ale o BJJ i KM niewielu slyszalo, to fakt.

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1579
Heh, co masz kodex ulicznego fightera ?? ja nie mam oporow przed ugryzieniem, palcami w oczy czy tez kopnieciem w krocze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Bregu: A co to palce w oczy to "tajny cios" zarezerwowany tylko dla Kraverow? Jak masz dobra kontrole w parterze to zrobisz przeciwnikowi wszystko lacznie z zapakowaniem mu chu.ja w tylek czy podlubaniem sobie w nosie jego palcem od nogi .

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oddanie się jednej sw czy zgłębianie kilku różnych?

Następny temat

Nauka Muay Thai z książki

forma lato