SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Osiągnąć cel do wakacji ;]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20
Na początek witam wszystkich forumowiczów- jestem nowa i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona ;]

Moim celem jest poprostu wyszczuplenie ud i pośladków, oraz wyrobienie sobie na nich mięśni.
Mam 14 lat i jestem "gruszką" co oznacza, że za szczupłych nóg i tak mieć nie będę?

Stosuję dietę i ćwicze.

ZASADY DIETY:
-staram się nie łączyć tłuszczy z WW
-nie jem po 18
-nie jem słodyczy, białego chleba, unikam węglowodanów
-warzywa- jak najczęściej a owoce do 16:00
-raz na jakiś czas pozwalam sobie na dzień, w którym mogę zjeść to na co tylko mam ochotę
- na kolacje staram się białko- WW out!
-jem 4 (czasem 5) posiłków w mniej więcej 2 godzinnych odstępach (rzadko jem 2 śniadanie więc od śniadania do obiadu upływa więcej czasu niż 2 h ;] )
-nie słodze herbat, a piję zieloną, czerwoną oraz przynajmniej 1,5 l niegazowanej wody dziennie

(to tyle co pamiętam o.O)
Staram się stosować do tych zasad, niestety niektóre posiłki (najczęściej są to obiady) są narzucone mi przez rodziców (wiele razy miałam spory o to, że nie jem tego czy tamtego więc obiady praktycznie muszę jeść...)

Co do ćwiczeń: codziennie. Przynajmniej rozciąganie. Ale codziennie.
ponad godzina chodzenia na stepperze + kilka razy w tyg. aeroby (rolki, rower) + 3 razy w tygodniu po 10 min. skakanki + rozciąganie i inne pojedyńcze ćwiczenia na pośladki oraz uda + rozgrzewka (minimum 5 minut) <-- są to ćwiczenia, które zaczynam od 1 kwietnia ćwiczyć więcej, bo od wtedy zaczynam 'ostrzejszą' dietę i będę bardziej przestrzegała wytyczonych przez mnie zasad.

Tak teoretycznie, bo wiem, że dokładnie to nikt mi na to pytanie nie odpowie: czy przy takiej diecie i takim treningu udało by mi się osiągnąć do /1 czerwca/ 1 lipca wyznaczony przez mnie cel?

Proszę o wszelkie uwagi oraz porady dotyczące mojej diety, którą zaczynam 'od nowa' od 1 kwietnia ;]]

*przepraszam, że zakładam temat, który dla was może wydać się zbędny ponieważ jest tu masa podobnych- chciałabym uzyskać odpowiedzi bezpośrednio dotyczącej mnie ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
1. proszę o wypełnienie ankiety.

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
małolata bujaj do pokemonów.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20
Koniu dziękuję bardzo.
Prosiłam o pomoc a ty chcesz mnie utożsamiać z pokemonami. Wiedz, że ich nienawidzę i możesz się zdziwić, ale nim nie jestem.

Co do ankiety...hm, pole edycji niestety mi nie daje wiele do popisu, nie wiem już jak ją dodac...muszę się tutaj jeszcze trochę rozeznać :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7340
10 wskazówek żywieniowych + ruch koniec za młoda jesteś :)

Wchodzisz, Walczysz, Wygrywasz, Jak Mistrz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Skopiuj ankiete do nowego posta, by cos doradzic musimy miec choc podstawowe dane na twoj temat inaczej sie nie da
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta NY D. Kirscha

Następny temat

Redukcja tłuszczyku u 15-latki -trenujacej tenis

WHEY premium