SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Orginalność Hellfire

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 340 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2713
do geranium ma sie nijak, a dokladnie tak jak zielona herbata...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
geraniu to geraniu pobudzenie niesamowite przy większych porcja zjazdy po treningowe zdarzały się

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
wiem że odkopuje ale mam pytanie czy jest wersja tego w PL z gerianium czy nie czy tylko z 1,3 Dimethylzanthine którą jest teofilina

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Jak ktos sprowadza to jest, musisz poszukać dobrze i patrzeć na składy.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
jak już kupujecie na aukcjach to czytać dokładnie między wierszami a nie sugerować się samą nazwą aukcji, dużo ludzi tak się daje w bambuko robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
bo właśnie są dwie wersje i chyba trafiłem na ta bez geranium, nie powiem jak wziałem 1 raz o 18 jak wpadłem po pracy to do 2 spać nie mogłem ale na drugi dzień z rana to juz nie czułem tak tego, dziś też rano i po 17 wiązem mam nadzieje ze tak do tej 1 posiedze do tego jeszzcze szło meso ale tu juz jest geranium :D

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Czytanie aukcji za wiele też nie daje, wklepują składy z neta a tak naprawdę nie wiedzą co mają.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
130 zł na allegro za hellfire mówi samo za siebie. Stary Hell chodzi po 300 zł

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12532
Dokładnie tak jak Amentoris piszę, na aukcji na której ja kupiłem w składzie Hellfire było geranium a nie teofilina. Pozostaje kupić osobno spalacz osobno gere :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka - MW Napalm, SuperPump Max, Hot Blood 2.0

Następny temat

tse pytanie

WHEY premium