SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opinia na wagę złota ! ! Konkurs sklepu sfd

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
ile mniej/wiecej czekaliscie na akceptacje opini?

PK_Kaczor- dostales jakies info, ze odrzucili twoja opinie?

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Dobra, jakiś czas temu dałem opinie i nie wiedziałem, czy zaakceptowana, dziś zobaczyłem ten temat i jest, już wysyłam maila.

Fajny konkurs, gratuluje pomysłowości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
zinko wysłałem jedną opinie, później dostałem natchnienia i chciełm dodac kolejną czekałem na akceptacje podochodziły już kolejnie opinie z daty po moim dodaniu to sie wkurzyłem i jeszcze raz dodałem i tak 3 razy az napisałem do nich, to mi powiedzieli ze ciągle pisze o tym samym i forma sie niewiel różni, ze maja to byc opinie zamówienia/kilku zamówień a nie opinia sklepu. to jak mi nie chca dodac opini to dodałem ją z innego konta na opine i innego maila i weszła

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
opinia i mail poszedl

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36395
Nie chcą akceptowac mojej 2 opinii -,-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
Popatrz w regulamin może Nie spelniasz jakiegoś ich punktu.

Ogólnie to wszystkie wypowiedzi powinny być niezaakceptowane przez nich wg regulaminu

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1376
Szanowni Panowie - wyniki pierwszej tury konkursu podamy w poniedziałek.
Przepraszamy za 2 dni opóźnienia, ale mamy jeszcze sezon urlopowy, a o rzetelność wyników musi zadbać 3 osobowe jury;)
W poniedziałek w temacie konkursowym, czyli tutaj ogłosimy wygranych z tego miesiąca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
spoko, mamy czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchajcie - każde zamówienia = jedna opinia czy jedna opinie na osobę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
kazde zamówienie = opinia, wiec ile zamówien tyle opini mozesz dac i wysłac je do konkursu

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak stosować Suplementy które posiadam?

Następny temat

No Xplode + Storm

WHEY premium