Alicji Pyszce - Bazan znanej również jako Fit Ala, od dawna chodził po głowie start w kategorii Fit Model. W Polsce ta kategoria nie jest jeszcze tak popularna, jak np. w Rosji. Wiele osób namawiało Alę do startu w nowej kategorii. Przekonując, że jej sylwetka jest wręcz idealna do tego. No i nie mylili się. Podczas dzisiejszego Pucharu Polski Ala była bezkonkurencyjna i zdobyła I miejsce! Zaraz po starcie rozmawialiśmy z Alicją i jej mężem Jackiem.

“Ogromnie cieszę się z wygranej! Jest to dla mnie coś nowego, a decyzja o wystąpieniu w nowej kategorii przyszła dość spontanicznie. Udało się i zakwalifikowałam się też na Mistrzostwa Świata. Warto wspomnieć, że kategoria Fit Model podczas Mistrzostw Europy i Świata jest popularna od kilku lat. Patrząc na ostatnie starty, konkurencja będzie niemała. Szczególnie Rosjanki dominują w kategoriach zarówno Bikini Fitness jak i Fit Model. Postaram się dać z siebie wszystko!”

Ala uważa, że być może niektórzy śmieją się z kategorii Fit Model, ale według jej przypuszczeń, za rok- dwa będzie ona popularna w Polsce. Jej mąż Jacek również jest bardzo szczęśliwy z wygranej przepięknej żony i skomentował jej debiut tak:

“Jak zobaczyłem jak Ala prezentuje się, jak pozuje w kategorii Fit Model, to tak jakby była w swoim naturalnym środowisku. Na sukcesy w Bikini Fitness Ala jeszcze musi poczekać, bo trenuje stosunkowo krótko, w porównaniu do innych zawodniczek, ale w Fit Model czuje się jak ryba w wodzie. Liczę na to, że w tej kategorii bez żadnych obaw, ale też z dużą dozą pokory, na Mistrzostwach Świata może absolutnie celować w podium, a z czasem będzie tylko i wyłącznie progres.”

Pochlebną opinię wyraziły też utytułowane zawodniczki - Kasia Dmochewicz i Edyta Tamilewska - Laszewska.

“Fit Ala zrobiła najlepszy ruch jaki mogła zrobić! Ja uważam, że ona jest IDEALNA do Fit Model, nie ma lepszej Fit Model niż ona w Polsce.”- powiedziała Kasia Dmochewicz

“Ala jest wysoka, ma długie nogi i prezentuje się znakomicie!” - dodała Edyta Tamilewska

Jesteśmy bardzo ciekawi jak Alicja zaprezentuje się podczas Mistrzostw Świata w tej niezwykle kobiecej kategorii! Ogromnie GRATULUJEMY i życzymy kolejnych sukcesów!

https://youtu.be/M_x1iqx9PTM

Komentarze (3)
RozbojnikBandyta

jest tyle ladnych dziewczyn...

1
acidm

buehehehe

0
domosos

Dla mnie to ona bardzo sztucznie wygląda.

0