SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omega 3, a zimne ręce i stopy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 645
Witam! Mam pytanie do ekspertów i ludzie znających sie na rzeczy. Chodzi mi o to, ze w zasadzie nigdy nie miałem problemów z zimnymi rąkoma i stopami(a przynajmniej sobie nie przypominam). Od jakiegos roku zazywam Omege 3, która jak wiemy obniża ciśnienie krwi, a to z kolei moze byc jedną z przyczyn ziębnięcia dłoni. Wiec pytam sie czy faktycznie to przez Omege moge miec zmarzniete dłonie i stopy? Jesli tak to lepiej odłozyc Omege czy moze kupic jakis sumpement który niweluje problem zimnych rąk i stóp? Prosiłbym o odpowiedz bo zima sie zbliza, a mnie juz teraz czesto w zasadzie w ciepłym pomieszczeniu jest zimno. Acha i jeszcze jedno, jak wypije sobie kawe to przez jakiąs 1-2godz ręce są w miare ciepłe. Prosiłbym o jakies rady ;) z góry dzieki

Stal Rzeszów DMP 2006 :) SOG-i mile widziane

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
hmm
raczej sie nie spotkalem z podobnym objawem
hmmm
mozesz odstawic na 3 tygodnie i sprawdzic sam
czy cierpisz na niedocisnienie ??

sadze tez ze plusy z O3 sa duzo wieksze niz ew problem z ochlodzeniem koncowek
choc ciagle trudno mi te fakty powiazac

ew inna opcje jest dolozenie TSE
ktore znane jest ze swoich wlasnosci generowania ciepla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Nie zagłębiałem się w to szczególnie, ale spotkałem się z opiniami, że przy suplementacji ekstraktem z liści miłorzębu japońskiego problem w pewnym stopniu był niwelowany...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
bo wzmaga krazenie obwodowe
slusznie !!

ciagle mysle czy to O3 moglo spowodowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
hehe, tez chcialem napisac o ginko ;]

mozesz jeszcze dorzucic do tego cynk, ale najpierw odstaw o-3 i zobacz czy samo nie przejdzie. jesli nie to moze idz do lekarza z tym problemem, sporo osob z niedokrwistoscia ma takie problemy...

-_-'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cp + XP

Następny temat

6 tydzien cp, dodac ka???

WHEY premium