SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - TCM Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70155

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11795
nie mozliwe ze 10kg bez tluszczu... nie przesadzaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4610
nie wiesz, nie widziales, nie komentuj

TY MOW CO WIESZ
JA WIEM CO MOWIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11795
moze i zyskales 10kg ale napewno nie dzieki TCM a dzieki diecie

zludzenie optyczne ze to niby czysta masa... zyskales troche miesni i troche tluszczu i tym samym wydaje ci sie ze tluszczu nie przybylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58
ma jakies znaczenie czy wezme sobie 4 przed treningiem lub po ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1127
Łączyłem z mono (też mega caops olimp) jestem zadowolony. (dawka ok 6cabs tcm i 7mono przez 40 dni)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 549
Ja biorę 4 kaps rano po przebudzeniu (przed śniadaniem), przed treningiem 2 kaps, po treningu 2 kaps, i 4 kaps przed snem. Polecam łyknąć przed treningiem. Zauważyłem że lepiej mi się ćwiczy, i siły nie brakuje...

Chcesz być wielki? Pracuj na to :) /NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
trzeba ruszyć tą strone...ja osobiście biore jabłczan od 2 tyg i już czuje postępy na treningu.

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282
Jak brać tą kreatyne w dni nietreningowe?? Jak najlepiej brać w dni treningowe?? Z góry dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3634
Moim zdaniem najlepiej DT: rano na czczo 4 po treningu 4 DNT rano na czczo 4 w porze treningu 4 I wychodzi ponad 5 tygodni pieknej kuracji ( nie ma co przesadzac z dawkowaniem bo brac duzo to nie znaczy ze ebdzie sie udzym) lepiej jest brac dluzej:)

Ja osobiscie szamam TCM olimpa + mono DNT rano na czczo 4 po treningu 5g mono DNT: rano na czczo 5 g mono w porze treningu 4 kapsy... po cyklu napisz jakie efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 549
Lub możesz też sobie podzielić tak, że rano na czczo łykniesz 2 kapsy, po treninu 4 (lub w porze treningu w DNT), i pozostałe 2 przed snem. Myśle że to dobre rozwiązanie, bo regeneracja w największym stopniu jest podczas snu. Takie jest moje zdanie

Chcesz być wielki? Pracuj na to :) /NO PAIN NO GAIN

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Taurine®

Następny temat

Olimp - Therm Line II®

WHEY premium