SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Taurine®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10554

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958



OPIS

OLIMP Taurine to suplement diety zawierający czystą l-taurynę aminokwas, który nie buduje białek strukturalnych, ale wykazuje wysoki potencjał bilogioczny. Tauryna występuje w organizmie w formie wolnej bądź jako składnik składnik prostych związków peptydowych (np w żółci). Pełni szereg istotnych funkcjo w wielu procesach fizjologicznych.

Tauryna może wpływać buforująco na pH krwi, oraz działac insulinomimetycznie, wspomagając transport składników odżywczych do komórek mięsniowych (w tym kreatyny), wykazuje też pewien potencjał antykataboliczny. Co dość istotne tauryna omoże ograniczać wytwarzanie serotoniny. Co zmniejsza uczucie zmęczenia w trakcie trwania wysiłku fizycznego i psychicznego, jest dobrze znanym składnikiem napojów energetycznych. Przyspiesza także przemianę materii i znajduje zastosowanie w przypadku stosowania diet redukcyjnych. Tauryna znalazła ostatnio zastosowanie jako substancja wpływająca na kondycję i zdrowie włosów. Wpływa również korzystnie na wzrok.

OLIMP Taurine przeznaczony jest do stosowania jako uzupełnienie diety w taurynę. Jedna kapsułka preparatu zawiera 500 mg najwyższej jakości tauryny. Preparat polecany osobom aktywnym fizycznie, psychicznie i zawodowo.


SPOSÓB UŻYCIA

W zależności od wysiłku fizycznego, stosować od 2 do 4 kapsułek dziennie lub inaczej po uzgodnieniu z dietetykiem lub lekarzem.


SKŁAD

Składniki: Tauryna, celuloza mikrokrystaliczna - substancja wypełniająca , substancja przeciwzbrylająca - stearynian magnezu; żelatyna wieprzowa- otoczka kapsułki.

Wartość odżywcza 1 kapsułka - ok. 660 mg zawiera przeciętnie
Wartość energetyczna 2,13 kJ (0,51 kcal)
białko 0 g
węglowodany 0,13 g
tłuszcz 0 g
tauryna 500,0 mg

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 23:09:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 895 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18551
Nieopłacalna opcja. Dużo taniej wychodzą Mega Capsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
łykalem jak niebylo mega capsow jako dodatek do kazdej porcji mono.traktowalem to bardziej jako trensporter krety, ale niewiem na ile mi to pomoglo w jej wchlanialnosci.

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1036
teraz wyszly kapsy po 1000mg. Dalej wychodza gorzej cenowo ale jak ktos chce to czemu ma nie kupowac ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 345 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4358
polecam ale megacapsy, dobry nośnik kreatyny i jako suplement przed treningiem, polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 730
ja brałem mega capsy i byłem zadowolony :)

"Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9111
Polecam tą taurynę. Duża zawartość w 1 kapsułce i działa jak trzeba :)

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni!

Pomogłem? Daj SOGA! - To nic nie boli :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Taurine Mega Caps®

Następny temat

Olimp - TCM Mega Caps®

Wiecej