SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Creatine Xplode

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120995

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na przyszłość pamiętaj, ze jak nie ma miarki, to zwykła łyżeczka do herbaty ma 5g, a łyżka do zupy 10g

Przedłużać nie ma sensu, w połowie cyklu organizm byl już dobrze nawodniony i nie potrzebował wysokich dawek. Jeśli czujesz się na silach i odczuwasz progress to polecam pociągnąć cykl do 8 tygodni maksymalnie Wg mnie tyle powinien trwać dobry cykl na kreatynie. Po skończonym cyklu 5 tyg przerwy wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 219
A co myślicie o zastrzykach B12, czy są zdrowe i bezpieczne? - jakie macie zdanie na ten temacik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 219
Wycofuję to pytanie z B12 i nie polecam tego badziewia - na krecie jade juz 6 tydzień i owszem wogóle nie piję alkoholu - w przyszłą sobotę jak co roku pod koniec wakacji jest imprezka u moich znajomków i chciałbym się dowiedzieć czy wypicie paru piwek w trakcie cyklu z kretą nie zaszkodzi? - wódy, fajki czy inne używeczki są dla mnie jak najbardziej obce - chcę tylko wiedzieć czy kilka browarków mi nie zaszkodzi? - Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 638
Przemyski

Łukasz po treningu organizm jest wypłukany do tego stopnia, że wchłania wszystko jak gąbka. Ile gram to już zadecyduje daroz bo gainer jak wiemy należy używać tylko i wyłącznie wg braków w diecie W przeciwnym wypadku albo nie będziemy mieć z tego żadnego pożytku, albo nas zaleje.


Dzięki, ale nie musisz mi takich rzeczy tłumaczyć Mam trochę większy staż i tony supli już używałem i co nieco tam wiem...
Organizm będzie wypłukany co najwyżej z minerałów. Jeśli zje się przed treningiem porządny posiłek, to nawet po treningu aminokwasy jeszcze będą się utrzymywać we krwi. No chyba, że ktoś robi jakieś mordercze treningi.
Podtrzymuję to, co pisałem wcześniej - jeśli godzinę po treningu będzie pełnowartościowy posiłek składający się z białka, węglowodanów, tłuszczy to po treningu wystarczy mała porcja gainera żeby odbudować straty glikogenu i dostarczyć jakąś porcję aminokwasów dopóki nie zje się większego posiłku.

Co do kreatyny - kończę trzeci tydzień i jestem mega zadowolony Siła na duży plus, to chyba najskuteczniejsza kretka jaką w życiu jadłem a jadłem masę różnych stacków... Kto by się spodziewał, że taki tani produkt będzie taki dobry :)

daroz078
Wycofuję to pytanie z B12 i nie polecam tego badziewia - na krecie jade juz 6 tydzień i owszem wogóle nie piję alkoholu - w przyszłą sobotę jak co roku pod koniec wakacji jest imprezka u moich znajomków i chciałbym się dowiedzieć czy wypicie paru piwek w trakcie cyklu z kretą nie zaszkodzi? - wódy, fajki czy inne używeczki są dla mnie jak najbardziej obce - chcę tylko wiedzieć czy kilka browarków mi nie zaszkodzi? - Pozdrawiam

Chłopie, przestań się przejmować takimi pierdołami! Nie jesteś zawodowym sportowcem żeby przestrzegać takich rygorów. Kilka piwek w niczym Ci nie zaszkodzi - co nie znaczy oczywiście, że masz chlać co tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 703
bardzo dobry produkt masa idzie bardzo dobrze 2 kg w tydzień siła też idzie bardzo dobrze i do tego jeszcze do kupiłem olimp bcaa xplode polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1001
Potwierdzam informacje kolegow. Po przetestowaniu od Mono do roznych stackow.. od storma, hp, xpand, GM... az do nie potrzebnego Anabolic Halo Pro Series, to sympatycznie Creatine Xplode dziala, sila, obwody miesni na +
Polecam.

DJ.

Et la force est avec nous !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 121
W dni nietreningowe jak to dawkować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2310
No to moja kolej, biorę 1,5 tygodnia i zbiło mnie dosyć mocno, mam nadzieje ze po 2 tygodniu siła z masą ruszy


Przemyski
To czemu pisze na krecie, że 10 jednostek(5g) to 1 płaska łyżka stołowa?
Chyba, że mówisz o pełnej łyżce od herbaty:)

Zmieniony przez - Szczurek w dniu 2013-06-19 10:36:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 682
masa i siła na xplode poszła do przodu, mięśnie zamiast tłuszczu przy odpowiedniej diecie i treningach 5x w tygodniu,
stosowałem 7g rano, 14g po treningu.
smak bardzo dobry,
na ogromny minus niestety mega śmierdzące bąki po tej krecie i sporo syfów.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Chela-Cynk

Następny temat

Olimp - NO preLoad

WHEY premium