SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp ZMA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2754
Niestety,przetrenowania już raz doświadczyłem.
Nic miłego kiedy wyniki zaczynają pogarszać się z miesiąca na miesiąc,potem z tygodnia na tydzień.
Jakoś udało mi się z tego wyjść,ale niemiło wspominam tamten okres.

@ravlinho
Ja staram się nie robić treningu na czczo.Zdarza się to bardzo sporadycznie.
Czy w suplementacji może dochodzić do sytuacji przyzwyczajenia organizmu do zwykłych dawek przez co trzeba brać ich co raz więcej?Nie spotkałem się z tym w żadnej publikacji ,a takie pogłoski słyszałem.
Mógłbym prosić o jakiś zestaw konkretnych produktów?
Jeszcze jakby mógł to przyklepać Pan Ambroziak byłoby świetnie.
Jak będzie zachowywało się połączenie Vitamin Multiple Sport(miałem,bardzo chwale) z Chela MZB?W Multiple Sport'ach są duże dawki, nie będzie się to gryzło?
I jak się ma Carbonox do Carbo z Biogenixa?Mam jeszcze jakieś 0,5kg z Biogenixa,ale nie jestem zadowolony.Nie było jakiejś różnicy przy suplementacji i bez.

"Idź na całość albo idź do domu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dobra dieta i suplementacja przesunie prog w ktorym organizm powie dosc
oczywiscie NIE mozna poglebiac tego stanu ... !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6485
bierz i nie słuchaj trenera jak nie ma pojecia o takich rzeczach. Masz chyba własny rozum nie a nie słuchasz innych najpierw sam troche poczytaj

Zmieniony przez - Machuu w dniu 2010-09-17 15:12:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
faktycznie
autoedukacja jest najwazniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2754
Panowie sam dużo czytam na ten temat i jak pewnie zauważyliście dla mnie też było to dziwne.
A jak czegoś nie wiem to pytam,nie zakładam niczego z góry.
I chyba tak zrobię.Nie będę nikogo o niczym informował bo to ja ponoszę ewentualne konsekwencje nic nie robienia.

"Idź na całość albo idź do domu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Yama, suplementy to składniki pokarmowe, czyli de facto pokarm, tyle że w proszku czy kapsułce. Czy konsultujesz z trenerem, co jesz np. na śniadanie...?

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2754
Nie konsultuje.

"Idź na całość albo idź do domu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
I jasne...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2754
To może spróbuje to podsumować.
Z tego co mogę brać:
ZMA/MZB-na sen
witaminy-uzupełnienie
Carbo/Gainer-po treningu(i właśnie co tutaj będzie lepsze?)
L-karnityna-dorzucić przy treningu tlenowym.
Coś jeszcze?Czy jeżeli będę próbował zrobić trochę masy przy tlenie to biorąc L-karnityne moge nie obawiać się ,że sie zaleje?

Zmieniony przez - YamaCKS w dniu 2010-09-18 01:23:17

"Idź na całość albo idź do domu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. jak ze spozyciem bialka Z DIETY - podkreslam to bo ew bedziemy UZUPELNIAC ZNOW TO CO MOZE NIE BYC OPTYMALNE w niej

2. czy carbo czy gainer - tutaj po czesci odpowie nam pytanie pierwsze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ż E Ń-S Z E Ń-z życia wzięte

Następny temat

Technika wyciskania- mostkowanie...Opinie.

WHEY premium