SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp Creatine Xplode i Cm3

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 437
chłopaki jak to połączyc zosało mi jeszcze ok 300kaps cm3 treca i mam Olimp Creatine Xplode 500g jak to połączyc jest wgl sens?:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dwa cykle z tego zrob...jeden na cm3 a drugi na creatine xplode...w jednym i drugim produkcie masz ponad 300g kreatyny - starczy na cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 437
dzieki a nie wiesz co mogl bym do tego jabłka dokupic? mam 100zł:D mialem CP wziąsc ale drogo wychodzi na allegro a ze sklepu sie nie odzywają....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 845
cp nie bierz bo to tez jablko tylko z dodatkiem argininy

,,Nie noś na sobie czegoś, czego nie możesz napiąć''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 845
mozesz wziasc cos typowo przed treningowego , xpadnd itd,
wtedy codziennie rano 4 kap, cm3 badz 5 gram xplode a przed treningiem jakas przed treningowke
1

,,Nie noś na sobie czegoś, czego nie możesz napiąć''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 437
ok pomysle dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porównywarka Odżywek

Następny temat

Dawkowanie Fitmax - BCAA Pro 4200

Wiecej