SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Okulary a powody do zaczepki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13109
Witam, tak jak w temacie co o tym myślicie??
Ja sam jestem chudy ( ale robie HST i już się coś zaczyna dziać :P ) i nosze okulary. Denerwuje mnie to, że ( albo jestem już na tym punkcie przewrażliwiony ) kretyni ( dresy, łobuzy itd ) zazwyczaj czepiają się ludzi w okularach. Sam tak jak mówiłem nosze okulary ale chodzę od pół roku na Muay Thai i przez to czuje się pewnie. Ale no zawsze gdy widzę takich chojraków, to czuję, że oni zaraz się do mnie doczepią, ( chyba jestem przewrażliwiony ). I należy dodać, że okulary przeszkadzają w walce ( w rozpoczęciu ), bo tracimy na ich schowaniu za dużo czasu, a czasami nawet nie zdążymy ich schować ( ja miałem taką sytuację, że zostałem od tyłu zaatakowany, frajer tchórz mnie uderzył w głowę parę razy, ja się odwróciłem, dostałem 3 sierpy, później 3 zablokowałem, ale nie miałem już siły walczyć, także takie ch**ki chodzą po świecie)

A mój drugi "problem" polega na tym, że czasami, gdy się biję, to po prostu boję się zadać cios, ale nie dlatego, że boję się o siebie, czy o tego kogoś, tylko po prostu dlatego, że boje się, że cios mi nie wyjdzie, albo nie zrobi nic agresorowi. Co wy na to??


Serdecznie wszystkich pozdrawiam i proszę o porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 273
moim zdaniem twój "drugi problem" jest tożsamy z "pierwszym problemem", tyle że swoje ogólne lęki, niepewność itd. przeniosłeś na te nieszczęsne okulary. zaczęły symbolizować sprawę.

Zmieniony przez - V-2 w dniu 2007-07-07 10:07:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
chodzę od pół roku na Muay Thai i przez to czuje się pewnie

no juz na pewno z ciebie niezly wymiatacz jest


ja nosze okulary i wiesz co ci powiem? moi znajomi ktorzy nie nosza okularow sa zaczepiani a ja nie. taka karma

albo moja patologiczna morda ma na to wplyw

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13109
nie jest niezły wymiatacz, tylko po prostu czuje się lepiej niż gdy nie trenowałem, ale to jest logiczne.
To widocznie ja sie za bardzo tym chyba przejmuje? ...
A co z drugim pytaniem??

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
lepiej zebys sie na tym poczuciu nie przelecial bo pol roku treningu nie podnosi wartosci bojowych znacznie

tu musisz trenowac, nie wiem czy juz sparujesz czy jeszcze nie ale na sparingu zobacyzsz ze ciosy dochodza, wychodza i przeciwnik je odczuwa i to samo znika

tez kiedys mialem wrazenie ze moje ciosy sa slabe dopoki na sparingu po zmylce trafilem sparingpartnera lewym prostym bitym nie z pelna sila na glowe i zobaczylem jak to odczul

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13109
Wiem MKD, a Ty co trenujesz i ile??
To znaczy ja trenuje troche ponad pół roku, bo zacząłem od września ( połowa ), a sparingi miałem i wiesz powiem tak, na sparingach takiego uczucia nie mam, a na ulicy, po prostu wydaje mi się że bym je miał nadal, nie wiem czemu tak jest...

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
mma poltora roku

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Inna kwestia sparingi, a inna walka na ulicy. Podczas sparingu masz komfort psychiczny m.in. ze nie nikt nie podejdzie od tylu albo ze sparingpartner Cie nie zakatuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13109
Też prawda.
Czyli chyba nie ma na to jakiejś konkretnej metody??
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
moze samo przyjdzie

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To sobie kup szkla kontaktowe i po problemie.
P.S znam takich gosci co nosza okulary, ze az strach sie bac takie kozaki:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13109
Hehe, no to spoko:)
Wiesz próbowałem kontaktów ale jakoś nie wiem nie mogę się przyzwyczaić i dobrze oko otwierać, także lipa.
Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Medytacja

Następny temat

Jak szlifować seoi-nage

WHEY premium