SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogry rewolucje - esencja SFD

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1345 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24658
bana zaraz dostaniesz :D :D :D

Zmieniony przez - Pietruch88 w dniu 2007-09-11 00:37:04

"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
hehe

dobra dawno tu nikogo nie bylo , to wpadac i mi pomoc w trudnym wyborze

cos zeby lyknac przed treningiem i poczuc moc+pompe , nie patzrec na ekonomie tylko na dzialanie

Wynalazlem tyle co by mnie ciekawilo , osobiscie sklaniam sie do Shotgun'a , ale zobaczymy co wy wymodziecie ;d (co byscie wybrali dla siebie )

Shotgun?
NO-Xplode?
naNO Vapor?
Shock Theraphy?
XPE?
Ester Stack?
Nox Stac z PVL?
V12 HP/844 z SANA?
Animal Pump?
Clout? hehe
KO + Scorch?
cos jeszcze? (byle bylo w sklepie sfd)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ja chyba bede atakowal niedlugo 2xClout + Shock al epewny jeszcze nie ejstem byc moze zamiast Clouta bedzie K.O.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
nieno tu wybieram cos przedtreningowego
do tego na poczatek bedzie 25dni na mono z Hi-teca chyba
po tych 25 dniach kupie jakis stack mzoe wlasnie Clouta
tylko chodzi mi o to by cos przedtreningiem miec caly czas

plany na pazdziernik bo narazie to trzeba spadki odrabiac hrhr

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ja z Shocka bylem bardzo zawodolony podobno shogun tez dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no nad shockiem tez myslalem , zwlaszcza ze ten nowy jest teraz
bo stary to juz taki oklepany hrhr

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
oklepany ?
byl dobry

a czy jest powiem Ci przy najblizszym cyklu co wlasnie bede z Cloutem robil bo mam jeszcze pol puchy

jak dla mnie wlasnie super pompa byla umiarkowana (nie lubie takiej bardzo duzej przeszkadza cwiczyc ) ale za to mocno pobudzal , pozwolil sie skoncentrowac jak dla mnie zdecydowanie spelanial swoja role wstawalem o 6:30 jadlem pozniej lecialem na trening porcja Shocka przed i na treningu bylo ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958392
mimo wszystko sklonilbym sie ku white flood - nie wiem czy jest w sklepie sfd, ale w koncu FA to teraz tez sprzedaje, wiec moze jest albo bedzie w najblizszym czasie (aha wersja estryfikowana)

jak nie to moze jest pvl garg, TO lub vapora - u nas zbiera bardzo dobre opinie

animal pumpem ,itp to bym sobie glowy nie zawracal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
u mnie przyszedl jeden klient po nanoVaporze i byl strasznie niezadowolony wiec mnie odstraszylo troche hehe
zagadam do koguta czy bedzie C.Labs bo wtedy WF bym pewnie wzial

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Damian widze Twoj podpis , stalo sie cos?
pamietaj ze narkotyki to nie jest sposob na rowiazanie problemu
jesli cos nie tak pamietaj ze zawsze mozesz pze mna pogadac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brac

Następny temat

co zrobić z tym fatem??

WHEY premium