SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogromny problem pomozcie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225
Mam ogromny problem.Cwicze juz ponad rok,ale na powaznie to z 6 miesiecy.Na poczatku treningu wszystko bylo pieknie sila mi rosla,spalalem tluszcz i rzezbilem miesnie.Niestety nawet nie wiedzialem wczesniej ze mam wade.Mam zapadniety mostek dosc sporo,widoczne to jest gdy sie garbie i wystajace zebra.Nie wiem co mam z tym zrobic.Teraz boje sie cwiczyc tylko jem ile moge a to pomaga tluszcz zakrywa i zaczynam wygladac normalnie,ale nie chce byc gruby.Prawie kazdy miesien mam ladnie wyrzezbiony.Biceps extra,moze nie za duzy ale extra wyglada i wciagam na bica ludzi co po 120 na klatke ciskaja.Po treningy mam 37cm.Niestety nie wiem co z ta klata zrobic.To moja zmora.Od pol roku praktycznie nic mi nie przybywa sily w klacie.Podczas gdy wszystko sie ladnie rozwija.Moze ktos mial podobny problem.Moglby ktos mi podac trening na klatke zeby jakos rozwinac srodek klatki,zakryc te zebra i zeby sie bujnela cos mi moc.I moze jakas diete.Pomozcie bo naprawde mi z tym nie do smiechu,a sam sobie nie poradze.Ponadto patrzylem,ale tu nikt o czyms takim nie pisze.Jesli ktos cos wie to piszcie!!Z gory dzieki!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchaj podaj wiecej szczegółów jak cwiczysz klatke itp. Ja ci powiem z moich ćwiczen, miałem ten sam problem klatka nic nie szła i sie śmieli ze mnie. Jedynym rozwiazaniem jest trening systematyczny powolutku powolutku ide do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
wrzuc swoj: obecny plan, rozplanowanie tygodniowe, twoj ostatni plan...
jak z regeneracja, dieta?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Pol toku to malo, poczekaj jeszcze z 2 lata, jak nie przejdzie to pomozemy
A tak powaznie, byles z tym u lekarza ? Jesli wykluczy wade "klatka lejkowata" to uwagi kolegow wyzej sa jak najbardziej sluszne.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225
Pojde do lekarza w tym tygodniu i sie dokladnie dopytam.A jak poznac ze to klatka lejkowata??Chyba tak nie mam.Poprostu mam wystajace zebra a jak stoje prosto to mostek tez jest ok.No chyba ze sie grabie to wtedy nie jest najlepszy.Wydaje mi sie ze jakbym mostek pocwiczyl to chyba byloby ok,ale z tymi zebrami to nie mam pomyslu jak to zakryc.Poszukam dzis tej mojej katki treningowej z wakacji i napisze jak cwiczylem.Zazwyczaj zmieniam trening tak co kilka misiecy.Az tak zle nie wygladam,ale nie jest tak jak powinno byc zeby nie te zebra to ten ciut zapadniety mostek moglbym przebolec,poprostu bym sie nie garbil i by bylo ok.Poszukam i napisze trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 235 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3634
Mam ten sam problem, ale tylko z mostkiem. I nie wiem jakie ćwiczenia wykonywac aby to ladnie zakrylo ten dołek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzuszki

Następny temat

stagnacja

WHEY premium