SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odstający tyłek

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisałam,że jestem początkująca dlatego tez się tutaj znalazłam. Nigdy aż się tym nie interesowałam,jadłam zwykle to co mi podano ( nie zawsze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zajrzałam. Choroba niewiele mi mówi. Pomijając ten aspekt, bo to powinno się konsultować z lekarzem, a nie na forum... no cóż. Realnie patrząc przydało by się przybrać dobrych parę kilo w masie mięśniowej. Ale wysyłanie nastolatki, która chce mieć ładniejszą pupę na siłownię i dietę na masę i tak na 99% do niczego nie doprowadzi, bo pewnie nie takie są jej ideały sylwtkowe. Jak już ma ćwiczyć same pośladki, to przynajmniej z programem Contrerasa, niż z mel b. Coś tam pewnie poprawi, lepsze to, niż nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Tylko jak wtedy będzie wyglądać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podobnie :) Bo cudów się tym nie zdziała. Jak jej się uda dodać 2cm w obwodzie bioder i podnieść pupę, to już będzie święto. Wiesz, ja nie pochwalam katowania jednej partii. Ba, akurat u olivienn pupa to na pewno nie ta część ciała, która najbardziej wymaga przypakowania, ale też nie widzę sensu wysyłania chudej 16 latki na siłownię na masę, bo to nie takie hop siup, tylko dość dramatyczna zmiana stylu życia. A ona pisze, że na siłownię chodzić nie może. Więc co zostaje? Trochę ogarnąć dietę i wybrać jakieś sensowne dywanowe ćwiczenia. To są rzeczy, które można stosunkowo łatwo wprowadzić w życie.


Zmieniony przez - jurysdykcja w dniu 2015-10-25 15:13:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Jak na tą chwilę to nikt jej na masę nie wysyłał..
Wszelkie uwagi były skierowane tylko na fatalny sposób odżywiania. Zresztą z jej przypadłością - to wątpię zeby rodzice dali przyzwolenie na siłkę - i wcale się nie dziwię.

Myśmy tylko wyraźnie powiedziały ze takiego siedzenia mieć nie będzie..


Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-10-25 15:20:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh, no tak, w sumie tak to też można podsumować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli powinnam odstawić zwykłe pieczywo, serki. Jeść jajka, ryby i co jeszcze?
A biały ryż mogę jeść i ciemne makarony?


Zmieniony przez - olivienn w dniu 2015-10-25 17:56:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
Cześć!

Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się w linku poniżej
http://kulturystyka.pl/co-jedza-ladies-sfd/

Generalnie jedz rzeczy nieprzetworzone albo jak najmniej przetworzone.

Zwykłe pieczywo out, jak już musisz to żytnie na zakwasie. Biały ryż zamieniłabym na brązowy albo jakiś inny. Istnieje mnóstwo odmian, basmati, dziki itd.
Zależy o czym mówimy jeśli chodzi o 'ciemne makarony'. W rozumieniu 'ciemne' - makaron pełnoziarnisty, żytni etc. to tak. Barwione karmelem czy też innymi środkami daruj sobie.




Zmieniony przez - prin w dniu 2015-10-25 18:48:27

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Corum


Prin napisała Ci to samo co ja wcześniej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Mozesz, ale nie wrzucaj 100gr ryzu z jablkiem na raz no chyba, ze mialas gigantyczne wysilki potreningowe ( o co Cie nie podejrzewam). Odstaw dmuchane, sztuczne produkty, masmixy itp na rzecz wlasnie pelnotlustych mies, ryb, jaj.Mlodziutka jestes, cialo sie jeszcze zmieni, ale metabolizm mozesz skopac zlym zywieniem juz dzis.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny. [redukcja]

Następny temat

Cel: badass

WHEY premium