SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odruchy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4220
Czy trenując sw można się w ogóle kontrolować? Ostatnio gdy znajomy chciał włączyć światło(włącznik był za moim ramieniem) sięgał do niego, a ja zbiłem jego rękę, strzeliłem haka w splot i stoję w gardzie.(to był ułamek sekundy, zupełnie nie kontrolowałem co robię)Czy wam też się to zdarza?

Zmieniony przez - azzaz w dniu 2012-11-06 17:51:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Nie twoje pytanie jest wręcz głupie. Jasne, że każdy normalny człowiek potrafi się kontrolować. Sytuacje stresowe mogą zamienić spokój i opanowanie w "odruchy" ale wątpię, że ta sytuacja była dla Ciebie stresowa ;D Fakt to czego się uczymy ma być po części odruchem ale ten odruch ma być przez nas kontrolowany. Robimy go gdy chcemy a nie gdy ciało tak chcę. W walce też trzeba myśleć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4220
Nie rozumiesz, jego ręka leciała do mnie jak do prostego stoi stoi i zryw leci ręka w kierunku mojej głowy, a nie ospały powolny ruch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
No o tym napisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4220
Twoja wypowiedź, bardziej pasowała by gdyby powoli wyciągał rękę niż szybko ją wystrzelił(choć może to ja czegoś nie dopisałem).Ponadto miał zaciśniętą pięść, no ale nie mam takich przypałów na co dzień, więc o swój stan psychiczny się nie martwię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem Ci że mój kolega też ma podobnie. Raz ktoś rzucił w niego jabłkiem to zamiast się odsunąć zrobił gardę i zablokował. Może być to takie jednorazowe bo cały czas tak chyba nie masz że ktoś wyciąga rękę a Ty kontrujesz ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4220
To był 1 raz, zaskoczyło mnie lekko to, że nie wiedziałem co się dzieje, a technika w 100% prawidłowo.

Zmieniony przez - azzaz w dniu 2012-11-06 18:34:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Haha. Dawno nie widziałem lepszego tematu na sfd. Haah nie no nie moge...


PS. To był ten twój kolega?




Zmieniony przez - lugasek w dniu 2012-11-06 20:11:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4220
Łokieć k... nie widziałem tego wcześniej i nie morda się nie zgadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
To normalne , też tak mam , jak ktoś mi podaje rękę na przywitanie to mu od razu dźwignie zakładam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45900
trochę to głupie.nigdy z takim czymś się nie spotkałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy są jakieś przeciwwskazania do trenowania boksu?

Następny temat

Jiu Jitsu, kilka pytań.

WHEY premium