SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 60
Mam prośbę napiszcie jak to jest z tymi spalaczami? Czy jeśli będę sumiennie i systematycznie ćwiczył, szczególnie ćwiczenia, które mają na celu "spalenie" tłuszczu, czyli w moim przypadku orbitrek w dresie a'la sauna to czy spalacz dużo mi pomoże w szybkim spaleniu nadmiernego tłuszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
masz siano to kup i zastosoj na ostatni miesiac redukcji . Dopoki sa efekty nie ma sensu sie wspomagac / Tajna Bron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 60
Tzn. Powiem Ci tak, efekty są aczkolwiek chciałbym do wakacji jak i nawet podczas nich trochę jednak więcej stracić. Pieniądze mam na nie, tylko chciałbym wiedzieć czy na prawdę będzie jakaś różnica, no i jaki warto kupić aby były efekty jak najlepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
kup i bedzie spokoj ! Nie ma rewelacji, ale zawsze as w kieszeni uzyty w odpowiednim momencie.

dzial SUPLEMENTY lub PYTANIA O SPALACZE by KONIU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 60
Czy używał ktoś z was tego spalacza: Thermo Max dla mężczyzn? Chciałbym go wypróbawać, czy on należy do silniejszych spalaczy typu Hydroxycut, czy lżejszych?

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NIetypowe pytanie.

Następny temat

Zbijanie wagi przed zawodami.

WHEY premium