SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po kuracji testosteronu .

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 97
Witam jestem po 10 tygodniach bicia co tygodniowego po 200 ml test. bez niczego wiecej potrzebuje pomocy na odblkowanie posiadam Pregnyl 5000 i tomoxifen-egis problem w tym ze nie wiem po ile bic strzala pregnylu tomoxifen 2 x 2 tygodnie a potem 1 x 2 tygodnie prosze o szybka odpowiedz poniewaz dzis chce zaczac brac odbloka .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
pajeczy żadne pytania nie są głupie, po to jest forum by sobie pomagać.

zioekt to pomocny człowiek, forum ma charakter informacyjny staramy się nikogo nie olewać, nawet odpowiadać na banalne pytania, dla niektórych są banalne, natomiast wiadomo że na początku nie ma banalnych pytań, lepiej sto razy pytać niż błądzić i robić bezsensowne cykle bez odbloku.
2

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
więc szybko:
www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html

jesteś hardcorem 200ml testo week
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 97
nie oczekiwałem odpowiedzi takiej jak twoja wiedz zostane przy stosowaniu leku jak podaja na ulotce . - za hardcora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 97
1. WIEK: 22
2. WAGA: 100
3. WZROST: 187
4. WYMIARY: nie istotne nie mam jak sprawdzic
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA: brak diety
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: to byl moj 1
8. TRENING: silowy
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: nie wiem co to
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tendencja do tycia
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): srednia
16. WYNIKI SIŁOWE: okolo 30 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jaki to testosteron był?
kiedy była ostatnia iniekcja?
wyniki siłowe 30 kg??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 97
Testosteron Prolongatum
ostani strzal byl tydzien temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 97
Sorry za dodatkowego posta ale tak okolo 30 kg sily teraz juz troche spadlo ale efekt silowni swietny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
z dietą był by lepszy
7-10 dni po ostatnim prolo hcg 2 iniekcje po 2500 co 3 dni
3 dni po ostatnim hcg nolva dał bym pierwszy tydzień 40 mg potem tydzień 20 mg i 3 tydzień 10-20 mg
trzeba było na tym prolo polecieć min z 12-15 tyg
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Następnym razem pamiętaj ze dieta to podstawa. I następny cykl skonsultuj przed rozpoczęciem. 30kg postępu na silce to dobry wynik. A teraz przejdź do działu odżywianie i zaplanuj dietę a nie pożałujesz

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pajeczy
tygodniowego po 200 ml test

zioekt
jesteś hardcorem 200ml testo week

pajeczy
nie oczekiwałem odpowiedzi takiej jak twoja wiedz zostane przy stosowaniu leku jak podaja na ulotce . - za hardcora

na ulotce na pewno nie jest napisane 200ml week
a minusy też są zayebiste, bo dwa minusy dają plus

a nie zauważyłeś żartu w tym? Wiem że ci chodziło o 200mg, ale wpisałeś 200ml, a 200ml to duuuuuuuuuuużo ujmując w jednym słowie. Dałem ci link do ankiety bo to jest obowiązek przed rozpoczęciem dyskusji. Ode mnie nie oczekujesz odp, ale powiem tylko że 10tygodni na długi ester to za krótko, bo prolo się długo wkręca, mogłeś choć 12 15 jak Łodziak pisze jak już zacząłeś bić (w sumie dalej możesz bo jeszcze nie zrobiłeś pct, a tydzień od ostaniej iniekcji prolo to nie dużo). 10 tygodni to dobre na propie. A badania jakieś masz z teraz? Choć e2 i prl?


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-08-16 16:02:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 97
Szczerze ? Nie robiłem jeszcze żadnych badań widzisz ktoś mi powiedział żeby robić 10 tygodni . Teraz to juz nie ważne nie potrzebuje więcej . Powiedzcie mi jakie mam badania zrobić to zrobię a co do diety chętnie bym się zabrał ale 20 zl dziennie nie widzi mi sie ; X Czyli mam nie bic pregnylu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oryginał czy nie prosze o pomoc

Następny temat

Pierwszy cykl, porada.

WHEY premium