SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po 3 latach. Jak go dobrze zrobić?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
ja p******e co to za schemat tej terapii. Klasyczna terapia to:
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
I tydzień :3 razy w tygodniu HCG po 2500-5000j i dwa razy w tygodniu HMG po 75j
II tydzień : 3 razy w tygodniu HMG po 75j i dwa razy w tygodniu HCG po 2500-5000j
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
i powtarzasz od nowa pierwszy tydzien i drugi i tak w kołko. terapia bardzo długa i kosztowna ale praktycznie zawsze skuteczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
zanim zrobisz calkowicie smietnik z tematu, uczulam ze musisz edytowac posty(nie pisac jednego pod drugim), ikona trzech wersow nad wypowiedzia
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
No wiem bo odruchowo wciskam enter jak chce nizej cos napisac. Przepraszam. Nie denerwujcie się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
buszak
jak przegniesz ze wspomaganiem rozrodu to wchodzisz w podwyzszone ryzyko wad wrodzonych płodu. Chcesz mieć zdrowego potomka to sie ogarnij i idz do specjalistów a nie chodzisz po forach . Co żonie powiesz jak sie urodzi chore...ze Ci miczelx chyba źle rozpisał HmG Z HCG na forum. no litosci k***a! Chłopie tu chodzi o Twoje dziecko a nie o libido

Kazda ingerencja, nawet 25mg clomidu, zwieksza ryzyko wad wrodzonych tak u kobiet jak i mezczyzn.

buszak
ja p******e co to za schemat tej terapii. Klasyczna terapia to:

Klasyczna terapia htz to 250mg omnadrenu/enana co 14dni, tez taka polecasz? bo tak radza specjalisci lekarze

buszak
Z czym ja się ośmieszam? jako EKSPERT to osmieszasz sie Ty. Rozumiem ze fajnie jest pouczać niekumatych bo we wszystko wierza jak masz znaczek eksperta ale ja do nich nie należe.

Moglbym polemizowac bo widac odrazu, ze brak Ci praktyki, ale to nie miejsce na osobiste wycieczki wiec staraj sie zachowywac jak osoba dorosla bo sprowadzasz rozmowe na poziom szkoly podstawowej, w czym ja nie zamierzam brac udzialu.

buszak
jakie masz poparcie na to ze własny test jest silniejszy od syntetyka

Wyjasnie lopatologicznie,wynik 15pkt w skali na syntetyku daje inne odczucia niz 15pkt endo testa,
Stad w trt podaje sie min 100mg(co daje prawie 2x wiecej niz natura nawet po odjeciu wagi estra), a nie ekwiwaletnt naturalnej produckji 4-7mg dziennie. Chodzi tu o odczucia, jak juz pisalem brak Ci praktyki stad jeszcze o tym nie wiesz

buszak
dlaczego HCG jest mocniejszy od HMG jezeli to rózne gonadotropiny? jakie masz osiagniecia po 15 latach na towarze (chyba ze to jakas tajemnica bo jestes z czołówki i nie chcesz sie afiszowac to odpuszczam pytanie).

HCG to mimentyk LH a HMG sklada sie z LH+FSH wiec z ta roznia Cie mocno ponioslo, hgc jest niemal identycznie i dziala tak jak LH czy to endogenne czy podane w postaci HMG

W moim swiecie osiagniecia to majatek i rodzina, z oczywistych powodow nie zamierzam o tym dyskutowac
Zawody sportowe czy to kulturystyka czy 3boj czy pilka nozna nie interesuja mnie w najmniejszym stopniu.

Liznales podstawy saa, ale z taka wiedza narazie nie blysniesz, wiec daj juz spokoj, kazdy ma tu prawo miec swoje zdanie ale nie goraczkuj sie tak za kazdym razem kiedy jestes poprawiany bo nie bez powodu na przestrzeni kilku stron ludzie pisza Ci ze opowiadasz glupoty, wyciagaj wnioski

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
Stary jak Ty mi piszesz ze ja nie mam praktyki to o czym mamy rozmawiać. Konczyłem biologie na Uniwerku i prace na obronie pisałem z endokrynogii wysiłku fizycznego w aspekcie poprawy wyników sportowych. Czytałe ksiazki o których nawet nie słyszałeś bo nie ma do nich powszechnie dostepu bo sa drukowane albo w postaci prac doktoranckich albo skrypty naukowe w biblitekach UM. Sam biore towar, mam kontakt poprzez swoje wykształcenie ze wszystkimi endokrynologami w Polsce którzy poruszaja tematyke SAA. Robiłem na własnej skórze wspomagany rozród po 13 latach na bombie i mam zdrowego syna. (wydałem na to prawie 30tysPLN) Ide spać bo nie jestescie jeszcze gotowi na wiedze która chce wam przekazać. Pierwszy raz usiadłem na dłuzej przy tym forum zeby popisac troche o grubszych rzczeczach ale widze ze tu same domorosłe mądrusie bez wykształcenia w kółko klepiacy to samo.
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
buszak
Z czym ja się ośmieszam? jako EKSPERT to osmieszasz sie Ty. Rozumiem ze fajnie jest pouczać niekumatych bo we wszystko wierza jak masz znaczek eksperta ale ja do nich nie należe. Jeżeli rozmawiamy na argumenty to ich używaj a nie mi piszesz rzeczy bez poparcia. JesteŚ podobno ekspertem to zachowuj sie jak ekspert. uzywaj merytorycznych argumentów i wtedy inni coś sensownego wyciagną dla siebie z naszej dyskusji. A tak to tylko bezsensowne przepychanki. jeszcze raz zapytam: jakie masz poparcie na to ze własny test jest silniejszy od syntetyka, dlaczego HCG jest mocniejszy od HMG jezeli to rózne gonadotropiny? jakie masz osiagniecia po 15 latach na towarze (chyba ze to jakas tajemnica bo jestes z czołówki i nie chcesz sie afiszowac to odpuszczam pytanie).


Sorki trochę za offtop.

Milcz jest przede wszystkim modem, , moim zdaniem bardzo wyważonym, to powinieneś, trochę stonować piszę bez lukru .
Druga sprawa , pisząc z nim też nie zawsze się zgadzam ale odnosi się merytorycznie do każdej wypowiedzi, na tym polega dyskusja, milcz nie pisze, w przenośni jestem modem i mam zawsze rację, dlatego dyskusje , anie przepychanki.

Ekspertem tu ma zostać każdy , kto notorycznie piszę w realiach robi pimp lub anty-pimp te podziały na eksperta specjalistę czy znawce nie są jakoś adekwatne zawsze do posiadanej wiedzy farmakologicznej bo na tym opiera się doping.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Edytuj posty,
Po Twoich znajomych endokrynologach to mu tu musimy poprawiac niemalze codziennie, to tyle w kwestii wyksztalcenia.
Mozesz sobie pisac co chcesz, mi to lata, ale nie goraczkuj sie i jest ok.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

anapolon dla tych co brali !

Następny temat

meta niskie libido

WHEY premium