SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po 3 latach. Jak go dobrze zrobić?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7657
tak jeszcze wrzucę jako ciekawostkę co znalazłem.
" Zastosowanie preparatu GnRH nie wykazuje istotnych korzyści w porównaniu z terapią HCG. Lek dawkuje się donosowo (3 x 200 mikrogramów) lub dożylnie metodą pulsacyjną (5−20 mikrogramów co 90−120 minut). Terapia trwa od 3 do 12 miesięcy, przy skrupulatnej kontroli stanu klinicznego i hormonalnego. Jest droga i technicznie kłopotliwa. "


o zastosowaniu czystego GnRH u mężczyzn bo analogi się nie nadają. Noi niestety sposób i ilość podawania problematyczna. Noi pierwsze zdanie.


Zmieniony przez - redhors92 w dniu 2015-11-12 23:19:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
dobra Panowie - Miczelx , WNC i reszta

walcie z grubej rury

obecnie od tygodnia bez hcg i exe ... mialem chwile to podskoczyłem na badania - oto wyniki ... tylko nie piszcie patrzac po wyniku testa ze cipa jestem

potrzeba to podciagnac - poradzcie ,


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
Co leciało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
od czerwca do sierpnia prop t3 clen - wrzesien 3 strzaly susty - gdzies tam zdjecia nawet wstawialem wyniku testa we krwi 4500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
WyrwiCh**
od czerwca do sierpnia prop t3 clen - wrzesien 3 strzaly susty - gdzies tam zdjecia nawet wstawialem wyniku testa we krwi 4500


Mamy koniec listopada, na tej suscie byl koniec i od wtedy cisniesz hcg czy o co kaman? Rozpisz to jasniej to dnia dzisiejszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
taa zapomnialem dopisac ze ost strzal byl 15.09.2015 - 2 tyg pozniej zacalem hcg 2x2500jed week + exe 1tbl co 4 dni do teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
Ile dni po strzale hcg robiles te badania? Bo estradiol masz bardzo nisko, podobnie jak test. Albo hcg to nie hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Estradiool jest nisko testosteron też , ja bym dał sam clomid 50mg przez 2miesące potem 4miesiące 25mg, w razie potrzeby można dać lekko proviron 2razy 25mg cyklicznie.
Dałbym jeszcze coś na kortyzol małe dawki gh lub slinu , insuliny np krótkiej 3razy 4iu zmniejszy kortyzol poprawi samopoczucie dodatkowo wapń z wit D3 4000j i witamina C 1-5 zma na noc.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
pisalem w pierwszym poscie ze od tygodnia max 10 dni bez exe i hcg

WNC mowisz zeby sam clomid ???
Miczelx pisal zeby jechac na hcg .. kilka stron wczesniej


Zmieniony przez - WyrwiCh** w dniu 2015-11-25 19:29:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
wersja Miczelxa też jest dobra ja leciałem teraz 9tyg na hcg +exe na pct biorę clomid i exe, żałuje że dłużej nie leciałem na hcg +exe, bo samopoczucie i libido spadło czekam na proviron jak nie to dam undestor z rana, tylko ja widzę nie wielkie szanse że się odblokuje , natomiast potrzebuje detoksu organizmu, po prostu się zrestoować. gh i slin dobrze działają kortyzol malutkie dawki, odłóżyłem teraz slin i biorę tationil, zobaczymy co z tego wyniknie , ile wytrzymam.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

anapolon dla tych co brali !

Następny temat

meta niskie libido

WHEY premium