SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po 3 latach. Jak go dobrze zrobić?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
Do równowagi hormonalnej mozna wracac nawet i rok a czasami dłuzej ale psychy czesto sie juz nigdy nie odzyskuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
buszak
Problem jest nie tylko w płodności choć to oczywiscie jest podstawa jezeli chce sie miec rodzine. innym aspektem jest komfort zycia ...chodzi mi o libido. Po bardzo długich bombach praktycznie nie do odzyskania. kto walił długo i syto ten wie o czym pisze.

Akurat libido wiekszosc ma wieksze na mniejszych dawkach, nie na tych ogronmych,
pozatym po powrocie do fizjologicznych ilosci testa endogennego ktory to ma wplyw na libido lepszy niz syntetyk, z libido nie ma problemu
2

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
jak dla mnie to herezja co teraz napisałeś :) Nie kwestionuje Twojej wiedzy i doswiadczenia bo po Twoich artach widze ze są duże ale chyba jeszcze nie robiłes długiego offa :) Każdy testosteron ma taki sam wpływ na libido (kwestia gonadotropin które przy syntetyku są zblokowane, dlatego własnie po przybiciu HMG czuje sie takie j**niecie libido), Nie pisze o HCG bo wiekszosc wali na cyklu i jednak człowiek z czasem sie uodparnia na jego "czucie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
to Ty gadasz głupoty ;)

buszak

Każdy testosteron ma taki sam wpływ na libido (kwestia gonadotropin które przy syntetyku są zblokowane, dlatego własnie po przybiciu HMG czuje sie takie j**niecie libido), Nie pisze o HCG bo wiekszosc wali na cyklu i jednak człowiek z czasem sie uodparnia na jego "czucie"


nie tylko ja zauwazyłem, że testosteron endogenny działa inaczj niż podawany z zewnątrz
na mostku z HCG, kiedy to jajka produkują testosteron, zauważa się gwałtowny wzrost i wzmocnienie owłosienia i b. wysokie libido, takiego efektu nie da się uzyskać podając testa z zewnątrz w momencie, tymbardziej przy podaniu dawki, która utrzyma test w normie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
heh....nie bede się przepychal bo bezcelowe to jest. To wal bombke kilka lat i niech Ci włosy urosna jak przybijesz HCG i uwazaj zeby Ci pałka oka nie wybiła po przybiciu tego HCG. A jak uwazasz ze tak sie nie da uzyskac libido po syntetyku to wbij komus czystemu propa i patrz jak mu faja staje. Proste myslenie ze LH działa tylko na testosteron jest błędem. szlaki działania gonadotropin to temat rzeka i pewnei jeszcze wiele rzeczy ciekawych naukowcy odkryją. testosterony działaja tak samo i dlatego istnieje cos takiego jak terapia zastepcza. Powtarzam po raz kolejny ze syntetyk jest odczuwany inaczej poniewaz blokuje gonadotropiny (które sa odpowiedzialne za libido, samopoczucie itd) a nie dlatego ze jest gorszym testosteronem. Dlatego jak zaczynasz brać to w początkowym okresie libido bardzo wzrasta a później maleje (blok LH i FSH) No ale jezeli ty "zauwazyłeś na oko" ze działa lepiej to pewnie masz racje. A jak działa lepiej to wal cykle z 10.000 iu HCG dziennie a nie syntetyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Obym miał zdrowie bic do konca zycia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
ja bije cały czas i powiem Ci ze dalekie to od "zdrowia" jest :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Jak bym nie bił to bym robił w ch** innych rzeczy które robiłem przed wejściem na bombe. A od tych rzeczy mam do Tera nieźle rysy na kasku i wydaje mi się że wejście na bombe pomogło mi poukładać sobie życie i oderwać się od syfu w którym siedziałem po same uszy. Akcje które odp*****lalem.. A teraz jestem "p******ona oazą spokoju" i wiem ze nie na wszystkich to ma taki wpływ ale mam wrażenie że kox robi w moim życiu więcej dobrego niż złego. I dzięki niemu chodzę jeszcze po świecie a mam dopiero 23 lata...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
No wiem o czym piszesz. Mam podobną sytuacje. "Test" niby wyrwał mnie z jednego syfu ale w sumie wpędził w inny. Długi temat i kilka lat straconych bezpowrotnie. Jest wiele złych rzeczy których nigdy bym nie zrobił gdybym nie był na saa. Ale masz racje...w ogólnym rozrachunku wiecej plusów niz minusów (przynajmniej na te chwile i ten wiek)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
Ej tak mysle i w sumie to bym nawet żony nie poznał a ją bardzo kocham i wiem ze to moja druga połowa. Poznałem ja w sumie dzięki aptece w której kupowałem towar! heh :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

anapolon dla tych co brali !

Następny temat

meta niskie libido

WHEY premium