SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok, coś jest nie Tak .

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1705

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16139 Napisanych postów 18076 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196530
Wcinasz Cabaser jak cukierki, zbadaj estradiol, prolaktyne i morfologie bo nie wiadomo hak dobrać resztę pct.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 422
Więc tak panowie wszystko jest niby okej ranne zwody są co dziennie tak jak i sex i pałka już nie opada :) i mam na reszcie badania ale kompletnie nie wiem czy wypadły okej czy lipa więc czekam na szybką odp . a i dalej ciągnę clomid i proviron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 422
Testosteron 17,80 (8.68 - 29.00)
Estradiol 215 (28 - 154)
Prolaktyna 6,2 (4.0 - 15.1)
Progesteron 0,428 (0.7 - 4.3)
FSH 14,1 (1.5 - 12.4)
LH 16,50 (1.7 - 8.6)
Kortyzol 621 (170 - 530)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94850 Napisanych postów 364843 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670236
Estro jest do zbicia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 422
mam na stanie tamoxifen 2 paczki 20mg i paczkę Anastrozolu 1mg co będzie lepsze ? i jakie dawki mam brać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2117
Tamoxifen nie zbije Ci estro tylko przyblokuje, powinno Ci wystarczyć poł tabletki ari
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 422
I to już wszystko? reszta jest okej??? Bo jak wcześniej pisałem cykl trwał prawie rok cały cykl badań nie robiłem przed też nie. całe PCT było w ciemno robione bez badań i tp wiem że to głupota ale jak pisałem wcześniej miałem sporo problemów żeby zrobić te badania . A i jeszcze jedno clomid dalej jeść czy go już też odstawić ? zjadłem dopiero 30 tab 50mg co dziennie wieczorem a zostało mi jeszcze z 20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2117
Weź te pół tabletki ari i odstaw clomid i po tygodniu powtórz badania i będzie wiadomo czy jest okej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5557
Ja bym powtórzył badania za 3-4 tygodnie po odstawieniu clomidu żeby mieć 100 % pewności że już SERMy puściły
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 422
Na razie jest wszystko ok moim zdaniem zjadłem wczoraj te pół tabsa ari dalej lece z tym clomidem i do tego tabsa provironu co dziennie jak odstawie clomid i provi to tydzień po tym powtórzę badania ale myślę że będzie git ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron i deka a plodnosc

Następny temat

odblok po sustanonie.Potrzebna pomoc w odblokowaniu

WHEY premium