SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania. Co jest nie tak.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3234
Witam. Od ponad miesiąca jestem na cyklu 250ed7 enan i boldenon 400ed7, od jakiegoś czasu zacząłem stosować armidex ponieważ sutek mnie szczypał klatka swędziała i guzek po sutkiem, to profilaktycznie co 2 dni wrzycałem pół tabletki i pomagało ostatni ponad tydzień temu po całej ponieważ te szczypanie mniej ustępowało i dzisiaj zrobiłem badania bo od kilku dni szczypie mnie i swędzi również prawy tak cholernie że dzisiaj jak po naciskałem sutki to jakiś płyn leciał. Pomoże ktoś co może być nie tak.





Zmieniony przez - Pawelek1367 w dniu 2021-01-05 20:47:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3234
Byłem dzisiaj u lekarza rodzinnego. terminy za dobry mies dopiero. Lekarz po dotykał i powiedział, że gino mam.Lekarz prawił mi morały, że zaburzam własną gospodarkę hormonalna a później do endokrynologa i psychiatry itd, że mam przerwać to wszystko prawdopodobnie wróci do normy, badania widział mówi że dobre,. Mówił, że wcześniej musiałem mieć, a teraz bardziej się rozwinęło. I wspomniał, że badania a reakcja organizmu dzieje się w innym tępię dlatego ciężko po badaniach wskazać co jest przyczyną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Ankieta dzialu
Ubiles e2 ponizej wykrywalnosci tak to jest jak sie leki wrzuca na oko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3234
Już nie chciałem się tak rozpisywać ale zaczynałem od 1/4 tabletki ale czułem, że coraz mniej pomaga, to dorzucałem stopniowo więcej, ale dzisiaj się tak wystraszyłem z tym płynem w sutach, że odrazu na badania pojechalem, Czyli co robielem nie tak, bo wiem, że jest dużo innych środków na zbicie estro czy ten był złym wyborem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wybór był dobry....tylko dawka źle dobrana....masz może HCG?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Sam boldenon u wiekszosci potrafi ubic e2 a ty bez badan dolozyles kolejny srodek na jego obnizenie bez sensu postapiles

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3234
Mam hcg jeszcze nigdy nie używałem. To co mialem zrobić jak czułem że coś rośnie kuje swędzi takie dziwne uczucie w cycach, bałem się że gino dostanę, kolega leci większe dawki tych samych środków do tego tura i nic mu nie dolega.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3234
Czy mam przerwać cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3234
I z góry dzięki wielkie za tak szybkie odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pawelek1367
Czy mam przerwać cykl?


Absolutnie nic nie przerywaj.
Zaraz odpiszą Tobie bardziej doświadczeni koledzy.
Wydaje mi się że hcg może pomóc Tobie w szybszym odbyciu estradiolu od dna....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3234
Okej, tylko trochę przerażony jestem że mogę dostać cycki jak u baby a klatę mam ładna póki co,Czy może być tak, że nie mam genu do mocnych witamin, czemu u mnie są takie problemy a np kolega bierze więcej środków większe dawki i jest zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3234
A i ostatnio strasznie stawy mnie bolą trzesza, chrupią itd. Piję już ponad 2 mies flexit, 3 pucha ale nic nie daje, macie jakieś sprawdzone środki, wody sporo piję i odżywiam się w miarę zdrowo słodyczy wcale nie jem nie ciągnie, wiem że od małego mam sucha skure ale smaruje cały czas, ale jak masę robiłem to i tak mi się wielkie rostepy porobily.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po propie

Następny temat

Podwyższona prolaktyna przed pierwszym cyklem na testosteronie

WHEY premium