SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od zmierzchu do świtu zarzucamy z SFD dla nagród

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Zgadza sie troche źle napisałem-a ty uzywasz typowych sztang-chodzi o sztangi fit...gryfy 10 kg i duze średnicowo obciażenia.... Coś podobnego jak na zdjęciu.
Choc do cf też są używane gryfy 15 kg i dość duże średnice...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 450 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15995
Podstawą w CF są tzw, bumpery, żeby można było rzucić z wysokości i nie zepsuć sprzętu. Co do krążków to bez względu na wagę mają taką samą średnicę, różnią się jedynie grubością. Tylko ja tu piszę o sprzęcie w crossfitowym BOXie, a jak wiadomo teraz CF jest wszędzie, także pewnie, w niektórych miejscach używają i takiego sprzętu jak na zdjęciu:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 7987 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99207
No ja pierwszy raz w zyciu mam dostep do pelnowymiarowych talerzy i do pomostu, gdzie nie musze sie przejmowac spadajaca sztanga - choc nadal mam opory psychiczne. Mam tez komfort - pomost i sztanga sa zawsze wolne, jestem chyba jedynym klientem ktory z niego korzysta.. Czuje sie przez to glupio, bo wszyscy patrza gdy robie ciagi czy zarzuty, a ja mam swiadomosc ze moja technika od idealu jest bardzo daleka, ale co tam, trzeba sie uczyc. Ogolnie - wszystkie lata bez przysiadow, zarzutow i ciagow uwazam za zmarnowane.. Dobrze ze na starosc przynajmniej mnie oswieciliscie ;)

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Młody chłopak z Ciebie i to jeszcze prawie w maximum formy życiowej....

A technikę w zarzutach masz bardzo dobrą....

I jak na razie wygladasz mnie na faworyta konkursu w styczniu,chyba,że Kondzio nas zaskoczy albo jeszcze jakiś inny talent( kuba,lukson albo jeszcze ktoś inny? )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Sam jestem ciekaw wyników :D wczoraj zrobiłem 4 serie po 20 powtórzeń na 50 kg :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
xzaar77 widzę że jesteś wysoki tak jak ja , trudno Ci będzie z tego powodu ponad 100 zarzucać zwłaszcza na proste nogi , i tylko się cieszyć że cały pomost dla Ciebie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
mareckizawada
xzaar77 widzę że jesteś wysoki tak jak ja , trudno Ci będzie z tego powodu ponad 100 zarzucać zwłaszcza na proste nogi , i tylko się cieszyć że cały pomost dla Ciebie .


Ja mam tyle samo wzrostu i zarzuciłem 100 :) a teraz postaram sie zarzucić 120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
a ja nie rozumiem do końca tego tłumaczenia się wzrostem

(nie mówimy tutaj o zarzutach na czas gdzie ciężar idzie po dłuższej drodze)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 450 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15995
Jeżeli chodzi o ciężary to niżsi we wszystkim mają lepiej. Wyciskanie bo ręce krótsze, MC bo nogi krótsze:) Zobacz ciężarowców tam większość to kaczany:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Tak kuba n masz rację to trochę usprawiedliwianie się, ale długa dzwignia utrudnia dzwiganie ciężaru, są nawet przeliczniki mocy zwg na wzrost .Wyobraż sobie że trzymasz sztangę ćwicząc biceps kąt prosty w stawie łokciowym i potem wyobraś sobie że kości przedramienia wydłużają się o 10cm ,zapewniam cię że w drugim przypadku znacznie trudniej utrzymać ciężar . Tak jest z większością cwiczeń ciężarowych ,potwierdza to sport wyczynowy i tylko duża masa 150 kg przy 190 cm ratuje trochę sytuację u ciężarowców wyżsych wag .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylwetka jak u Novaka Djokovića

Następny temat

DHEA długoterminowo

WHEY premium