SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od zera do bohatera

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5269
SOG za filmik :P. To jest właśnie człowiek godny podziwu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 273
Witam was serdecznie. Chciałbym opisać swój przykład. Mam 14 lat. W podstawówce wogóle niemiałem kolegów, byłem gruby, słaby, dobrze się uczyłem, (m.in. dlatego niemiałem kolegów). Ludzie mnie wyśmiewali, bić nie bili, ale i tak byłem zdołowany. Przychodziłem do domu i płakałem, odechciewało mi się żyć. Na wakacjach po 6 klasie wzięłem się za siebie, schudłem 8 kg(wtedy się głodziłem) po wakacjach straciłem motywacje, zaczełem bardzo dużo jeść, tyłem stopniowo, aż w styczniu było...18 kg wiecej niz przed 5 miesiącami. Był 1 plus, po wakacjach zmieniłem się z charakteru, miałem kolegów, nie pomiatali mną tak jak w podstawówce (wiadomo, zawsze znalazł się ktoś, któremu nie pasował mój wygląd). W lutym wzięłem się za siebie. Zaczełem jeść mniej (tym razem bez głodówki), jadłem zdrowo, zero słodyczy etc., ćwiczyłem (wcześniej przejechałem 3 km rowerem i niedawałem rady więcej, teraz spokojnie 30km) Teraz ważę 13 kg mniej..Czuję się o wiele lepiej, a od wakacji zaczynam jeszcze więcej ćwiczyć, chcę zrzucić tłuszcz, potem zacząć ćwiczyć na siłowni, aby zbudować tkankę mięśniową.

Szanuję ludzi którzy mają motywacje i chcą sie zmienić. Dziękuję za przeczytanie mojego postu. Pozdrawiam was serdecznie i życzę wymarzonych efektów ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 562 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16891
I ja również dołącze do żywych przykładów :D może nie bohatera ale ... ;)

Jak zaczynałem ważyłem 56 kg :o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
u mnie w miescie byl taki chlopak, byl bardzo niski ok 160 cm wzrostu moze 2-3 cm wiecej, wazyl max 40 kg w 3 klasie gimnazjum. JA chodzilem do 1 klasy gim wtedy bo bylem 2 lata mlodszy, to pamietam jak przychodzil przed lekcjami pod klase to sie z nim nawet nikt nie wital, wszyscy totalna olewka, wysmiewanie, lepa w potylice co chwile, liscie za byle co, wogule nie mogl sie odezwac. Teraz skonczyl technikum lat 20, dalej jest niski te 162 moze ma, wazy z 80 kg, lapa z 46, wycisk na klate pod 180, rzezba taka ze szok, kozak niesamowity, jak idzie ulica to dawni oprawcy z drugiej strony ulicy na chodniku podnosza rece i wolaja "siemano" itp, znalazl za***ista dziewczyne, kumpli ma od groma, lubiany, kazdy zwraca sie do niego z ogromnym szacunkiem. Zmiana o 720 stopni do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 0
Witam. Też miałem problemy, bili mnie, gnębili etc, i tak przez długą część czasu. Zmotywowałem się, zacząłem ćwiczyć i teraz już nie ma dawnych problemów..


Pozdrawiam.



EDIT: nie zauważyłem daty, sorki.

Zmieniony przez - zibooo w dniu 2011-02-11 22:16:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 714
odkop roku?

Jak przeczytałem parę wypowiedzi to wnioskuję że fajny temat to jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
JA J*BIE





Zmieniony przez - bronkz w dniu 2011-02-12 00:22:38

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12995
Szkoda, że już nikt tu nie piszę na temat bo to jeden z moich ulubionych tematów.

Zmieniony przez - Apacz67 w dniu 2011-02-12 11:19:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 714
Apacz67, widocznie nie ma już obecnych "Bohaterów", a wcześniej "Zer"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seks a ćwiczenia ??

Następny temat

podzial miesni na wlokna

WHEY premium