SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od dziś to moja spowiedź

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
"To co jemy ma wpływ jak organizm rozkłada energię. Kalorię nie znikają (...)Jeśli masz pewne wątpliwości"

co do tego, nie mam ŻADNYCH
Czyli jest zgoda, co do meritum

pozdrawiam

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1845
To co jemy ma wpływ jak organizm rozkłada energię Kalorię nie znikająwięc jesli ich jest za duzo w stosunku do energii wydatkowanej to tyjemy, jesli za mało to chudniemy + poprawka na Adaptację metaboliczną.

Takie jest meritum. koniec rozmowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2079


No dokładnie Sir, teraz to w ogóle nic nie wiem ;).

To wyżej to ja.

Nanti=Nantosvelta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1845
Nad fotką jest Meritum. A tak wogóle to gdzie Twój problem ja go nie widzę na tej fotce Po co ta cała rozmowa???

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2079
Może i mam szczupłą twarz, ale nogi....brr...

Problem istnieje: waże 78kg czyli tyle ile facet 180cm by nie chciał mieć :C

Nanti=Nantosvelta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1845
Nie załaamuj się Poczytaj wiecęj, Popytaj na forum(albo może lepiej nie. Będzie dobrze tak jak mówiłem niewiele osób ma wrodzone defekty napewno sobie poradzisz. Pozytywne myslenie + wiedza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2079
Taa...moja wiedza na temat odchudzania jest w porządku, ale najbardziej mnie irytuje moja przemiana materii i o nią mi najbardziej chodzi!!

Błagam napiszcie coś sensownego, nic w stylu: ćwicz+ pij dużo wody bo to nie pomaga!!

Nanti=Nantosvelta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1845
Spróbuj Ci wytłumaczyć stan w jakim teraz prawdopodobnie jest Twój organizm.
Wyobraż sobie to taka teoria, troche matematyki:

3500 kcal to jeden funt wagi(powiedzmy)
Jesli obetniemy kalorię z 3000 kcal do 1000 kcal to w ciagu roku bedzie to deficyt 60 000 kcal i spowoduję to stratę 200 funtów. Jeśli osoba zaczynajaca dietę wazyła 200 funtów to powinna zniknąć W praktyce tak nie jest ta osoba ma się nawet całkiem dobrze

Pomyślisz, że kalorię sie nie licza, liczą sie ale organizm jest zbyt mądry, żeby w ten sposób go oszukać. Żeby przetrwać obniza temperature Ciała, zminiejsza narządy wewnetrzne...robi wszystko żeby jak najlepiej wykorzystać kazdą kalorie.

Twoim zadaniem jest nie dopuścić, żeby wszedł na tą oszczędnościową drogę. Twój organizm nie moze dowiedzieć sie, że sie odchudzasz dlatego rób deficyt(najlepiej ćwiczeniami) 100-200 kcal, a nie 1000 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 627
Co do definicji, którą podałeś, to jest ona prawdziwa owszem, ale TYLKO w przypadku, kiedy jednym z substratów sa węglowodany. Tak więc nasuwa się prosty wniosek: BEZ udziału węglowodanów w posiłku tłuszczowym lub z bardzo niewielką ich ilością, tłuszcz rozumiany jako tkanka podskórna NIE POWSTANIE. Jest to fizycznie NIEMOŻLIWE.
Zmieniłaś zdanie? TERAZ TWIERDZISZ ŻE POWSTAJE Z NADMIARU BIAŁKA... uwierz mi,że łatwiej przerobić tłuszcz na tłuszcz, jak sie ma go w nadmiarze, niż białko w tłuszcz(co oczywiście jest możliwe), jeśli twierdzisz inaczej niech ci ziemia lekką będzie, zabieraj sie zatem do picia oleju zamiast wody, i zapychania sie smalcem, unikaj przy tym węglowodanów,a jak skończysz taką kuracje odchudzającą wyślij zdjecie o ile zmieści się na portalu,
Dobrej Nocy,
Pa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 627
Sorry,jeszcze jedno, cor czy mietka, ale mnóstwo piszemy w naszym narodowym języku przez "ó", popraw ortografię, szkoła specjalna też powinna czegoś nauczyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKA JEST NAJLEPSZA DIETA NA RZEŹBĘ??????????

Następny temat

Pomóżcie mi ułożyć diete na wzrost

WHEY premium