SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki dla ektomorfika

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 69
Witam, mam na imie Konrad i jestem ektomorfikiem. Przy wzroscie 187 cm waże 65 kg. Wiem - bardzo mało. Dlatego zwracam sie do was z prosba o porade jakie odżywki stosowac aby przytyc. Chcialbym w miesiac przytyc przynajmniej 5 kg. I nie musi to byc czysta masa miesniowa. Interesuja mnie po prostu dodatkowe kilogramy. Nie chodze na siłownie, poniewaz wysilek fizyczny mam w pracy. Diety stosowac tez nie dam rady, wiem ze jest to najlepszy sposob na przytycie lecz w moim przypadku stopsowanie diety jest nierealne ze wzgledu przede wszystkim na prace. Dlatego bede wdzieczny za porady jakie odzywki kupic zeby przytyc w miesiacu te conajmniej 5kg. Z gory dzieki za odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Po pierwsze Konrad, 5kg w miesiąc jest bardzo małoprawdopodobne, że przytyjesz, zwłaszcza, że jesteś ektomorfikiem, to po pierwsze a po drugie nie chcesz spróbować diety i siłowni. Wysiłek fizyczny w pracy nie może równać się do wysiłku na siłowni. Oba te warianty znacznie się od siebie różnią, spalone kalorie w pracy to nie to samo co spalone kalorie na siłowni. Odżywki to nie lek na niedożywienie, sterydy tym bardziej - jakby Ci to przyszło do głowy, tak więc pozostaje Ci wziąć się za siebie od podstaw, nie mów tylko, że utrzymanie diety jest niemożliwe, bo każdu tu albo przynajmniej większość pracuje lub się uczy i każdy jakoś sobie radzi - bo reguła jest prosta - dla chcącego nic trudnego. jeśli chodzi o odżywki jakie powinny Ci pomóc to zdecydowanie stawiaj na odżywki węglowodanowe, skup się na tym makroskładniku, zacznij od początku suplementacje gainerem. Ale to tylko dodatek. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 575 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5475
Dieta to podstawa, bez diety samymi odżywkami nie pociągniesz... Na siłowni masz sprzęt przeznaczony do różnych partii mięśniowych a w pracy pewnie przenosisz coś. A jeśli nie zależy Ci na masię mięsiowej, to domyślam się, że tłuszcz też może być (bo co innego ) jeśli chcesz tłuszcz to stosuj angielską metodę - fast food .

P.S pocelam Super Whey Gainer 4000 firmy Olimp oraz mass xxl ;) później możesz stosować jeszcze odżywki białkowe (polecam WPC Łowickie lepsze od ostrowii moim zdaniem)

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta o oceny

Następny temat

Redukcja - do oceny

WHEY premium