SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie odżywki dla ektomorfika 60 KG

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 122
jestem ektomorfikiem mam 60kg przy 177cm wzrostu chcialbym zwiekszyc sowja mase ciala, zaczynam od zera, czy moglibyscie mi polecic jakie odzywki mam brac - konkretnie prosze, mam jakies 300 zl na miesiac do wydania na to, niepiszczie o diecie i terningu prosze tylko o porade przy doborze odzywek( gainery, weglowodany , odzywki bialkowe i inne ktore polecacie dla mnie by szybko przybrac na masie) pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3446 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54756
zacznij ****a jestc a nie za odzywki sie bierzesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8440 Napisanych postów 150787 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1191265
L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 0

POCZYTAJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
przecyztalem juz kilkanascie artykulow wczesniej zanim sie zalogowalem na tym forum wiec takie statystyki niemaja sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8440 Napisanych postów 150787 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1191265
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
co sadzicie o tym zestawieniu:

OLIMP Gainer MCT

OLIMP Carbo

OLIMP TCM Mega Caps (jabłczan kreatyny)

OLIMP Gold Omega-3

MEGABOL Dibencozide Magnum

OLIMP Vita-Min Multiple Sport®

OLIMP Egg Protein 80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1345 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24654
"Zaczynam od zera" więc najpierw poćwicz na sucho ewentualnie widzę że diety trzymać nie będziesz oddaj gainera i białko a nie za kreatyne sie bierzesz.

"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no wiadomo ze wszytkiego naraz w siebie niebede ladowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10269
a bajki opowiadasz ładuj wszytsko nie żałuj sobie. Przynajmniej zaczyna od 0 i nie chce sie za mete brać to jest plus

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no i pieknie ale mam zamiar wziasc sie za diete wpierniczac troche no i cwiczyc juz to kiedys przerabialem ale jak widac po poltora rocznej przerwie trzeba zaczynac od nowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14767
Człowieku ogarnij się! :D Pewnie jeszcze dobrze sztangi nie powąchałeś a już chcesz wtykać nos w suple ;D najpierw z 4 miesiące jedź na sucho ale z dietką, jak w niej będziesz miał braki uzupełnij je jakimś gainerem albo samym białkiem, zależy czego Ci będzie brakowa :) nie pchaj się za szybko w suplementy :] co potem będziesz stosować jak teraz zaczniesz już od kretki :D jak pewnie masz z 28 cm w łapce ;))) dojdź do jakiś 35 cm na sucho i pomyśl o dodatkach :D a tak dojdziesz do 36 cm i dalej zastój :D będzie trzeba pupę kłuć albo skończyć z tym sportem :D weź to do siebie co mówię ;))))

TO JEST PRZYKŁAD CZŁOWIEKA KTÓRY W MIESIĄC CHCE ZROBIĆ Z SIEBIE BYKA :D I OSIĄGNĄĆ TO NAD CZYM INNI PRACUJĄ PO 3-4 LATA. NIESTATY, JAK MASZ TAKIE PODEJŚCIE TO LEPIEJ WEŹ SIĘ ZA SZACHY

TAK NAWIASEM TO ZACZNIJ JEŚĆ CZASEM ;))))))) :D

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

OLIMP Vita-Min czy moze cos innego ?

FuckBaton