SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki a rodzice

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1303
mi to mozesz powiedziec a matka dalej bedzie mi gadala ze jedz jedz a zoabczysz pozniej bedziesz mial problemy albo idz do lekarza to ci powie ze to nie zdrowe jest i ze skutki beda ze to nie mzoe byc tak ze masa leci ci tak szybko a tobie sie nic nie dzieje bo to na sile jest ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
gainer to princepolo dla sportowcow w proszku. konsekwencje bedą w przypadku obu produktow podobne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 474 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5524
nie ma obawy ... gainier to wegle i troszke bialka.. ew tluszczy... mozesz byc spokojny ;)


a matka panikuje.. jak wiekszosc ;) matek.. hehe normalne ..


spotkalem pare przypadkow ,ze ktos byl uczulony na gainiera.. tj jakis jego jeden skladnik.. ale to margines marginesu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19717
powiedz mamie , że jeżeli byłoby to szkodliwe , to napewno nie byloby oglolnodostępne , bo przecież odżywki i suplementy moze kupic nawet 5 letnie dziecko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Trenuj, ułóż dietę, jedz odżywy i za kilka lat zniszcz matkę wynikami krwi i moczu pokazującymi, że twój stan zdrowia jest dużo lepszy niż wszystkich tych, którzy nie trenują i jedzą co popadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1303
to ze moze kupic to 5 letnie dziecko to akurat nie gra roli bo to ty kupujesz na swoją odpowiedzialność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19717
no ale wodke tez kupujesz na wlasna odpowiedzialnośc a dziecko wodki nie kupi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
mlodyW sog

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4954
Mozesz powiedziec mamie zeby poszla ze skladem gainera do lekarza :) Ja jakis czas temu tak zrobilem i przekonalem mame do odżywek , po prostu wydrukowalem sklad i opis a lekarka mi podpisała że nieszkodliwe i nie mam z tym wogóle problemów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135735
Ciekawy temacik hehe
Moi rodzice tak samo że wpieprzam tą chemię itp. ale nie zabraniają mi tego brać. Ojciec powiedział chcesz to bierz ale ja ci ani grosza nie dołożę do tego



GHXT a pali ktos z rodziców fajki ??
Jak tak to powiedz im że te fajki to chemia itp i że szkodliwe bardziej niż co Ja tak powiedziałem do ojca to już nic się nie odzywa w sprawie odżywek hehe

Zmieniony przez - MARCIN n2o w dniu 2008-06-29 22:29:21

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dot. stosowania Gainera

Następny temat

Suplemacja w formie uzupelnienia diety. Co tym razem bedzie najlepsze?

WHEY premium