SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki a rodzice

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z rodzicami jest ten problem że doszukują się w odżywkach chemii. Już sama nazwa odżywki budzi grozę. Lepiej jakbyś powiedział suplementy diety. Powiedz mamie że jest to produkt który zawiera dużo witamin, jest zdrowy i bankowo lepszy niż naturalne jedzenie
stary czyli czytaj: ściemniaj !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 771 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20779
mi mama daje tylko na witaminy OLIMPA ,a ojciec na reszte :D a rzucają się że to szamie to szok,a jak jechałem na Cell Pumpie to powiedzieli że steryd xDeeeee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1303
a mi wywaliła cala paczke gainera ;( wzielem z niej moze z 2 porcje ;((((( powiedziala ze nie bede sie truł i gainerek poszedl do kibelka pod moją nie obecnosc ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
Też kiedyś miałem ten problem jednak teraz już nie mam na szczęście Najlepsze jest to że lekarz zmedycyny pracy (niedanwo miałem badania) nagadał mi żebym jał góra 1 tabs cm3 dziennie a nie po 8 bo mi sie nerki "Zapchają"

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6636
To powiedz jej zeby z Tobą poczytała te posty ,albo niech z obojętnie kim porozmawia.Czy w sklepie ,czy stąd... Ty masz 19lat i ona Ci wyrzuca z pokoju takie rzeczy? az dziwne.. Ale nie wazne.Tak jak mowie ,sprobuj w ten sposob,niech poczyta z Tobą posty,albo niech pogada z kims z forum,albo przejdz sie z nia do sklepu z odżywkami.powodzenia

trening czyni mistrza..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć, miałem ten sam problem.
Mama ciągle mówiła, że jest to szkodliwe, bo to jest "sztuczne". Uparła się by iść do lekarza ze składem takiej odżywki (TREC MASS XXL), lekarka właśnie po sprawdzeniu składu tej odzywki, powiedziała, że rozsadzi mi to żołądek, że aminokwasy są szkodliwe - a przecież to nie prawda. No i po tym zajściu nie wiedziałem co robić, jeżeli nawet lekarka powiedziała, że nie wolno tego brać, a dzień wcześniej mama już była trochę przekonana. Próbowałem wszystkiego, przekonać właśnie argumentami o nie szkodliwości gainerka, pokazywaniem składu - witamin i minerałów, długich rozmów o tym, że sam będę sobie kupować, rozmów z kolegami którzy biorą, i nic, jednak po około tygodniu przekonywania ojca, by namówił mamę na próbę tego, jako tako udało się tacie przekonać mame. Finalnie wyszło tak, że pozwoliła mi kupić 1szy raz "na spróbowanie", dzięki temu miała zobaczyć czy nic mi nie zaszkodzi itd. Nie chciałem robić tak, by kupować i ukrywać, to nie miałoby najmniejszego sensu na dłuższą mete - tzn. ja tak nie chcę, ukrywanie i te sprawy. Aktualnie kończe już pierwszą paczkę i nic mi nie jest i zostało mi namówić na dołożenie do kolejnego kilograma gainerka pieniędzy :).

Daj dla mamy niech przeczyta np. moją i kolegów posty, to może się przekona. Na prawdę MAMO KOLEGI nie jest to szkodliwe, o czym mówią wszystkie poprzednie posty kolegów. Rozumiemy wszyscy, że starsze pokolenie myśli inaczej, to jest suplement diety - uzupełnienie. Jak sam syn mówił dużo je i uzupełnia gainerkiem, co jest bardzo prawidłowym zachowaniem, niż picie samego gainerka.

Proszę przeczytać jeszcze ten artykuł, może przekona Panią:
http://w4mp.republika.pl/sdw/sdw1.jpg

Staram się pomóc, ponieważ sam przez to przechodziłem i wiem jak to jest.
Da Pani szansę dla syna tak jak dla mnie moja mama, - "na spróbowanie i zobaczymy co dalej" :)
Pozdrawiam Karol

P.S. - Napisz jak tam sprawa wygląda na bieżąco :)

Zmieniony przez - izmo91 w dniu 2008-07-02 15:08:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
dawaj mame na GG juz nie jedną urobiłem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi też możesz ją dać :) gg: 3051067
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1303
uhuhu ustawilem tą stronke "Mamo kup mi Odzywki" na tapete oraz na głowna strone mamsuai sie zdziwiła ;) no i chyba przeczytała ale teraz nic nie mówi xD może zmiękła ;) i tak bede to pił i tak haha ;] ja chcę urosnąć ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Porozmawiaj z nią i wtedy najlepiej jak będziesz wiedział co teraz sądzi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dot. stosowania Gainera

Następny temat

Suplemacja w formie uzupelnienia diety. Co tym razem bedzie najlepsze?

WHEY premium