SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55
Witam mam 15 lat, 177 cm wzrostu i waże zaledwie 60kg.Zacząłem chodzić na siłownie i chciałbym przybrac na masie ok 6-8 kg na początek,zastanawiałem się nad użyciem odżywek które pomogły by mi przybrać troche na masy.Czy moglibyscie mi doradzić jakies najlepsze. Z Góry dzięki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
jak zaczynasz to odzywki nie beda potrzebne
skup sie na diecie i na treningu i wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 3 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15533
ćwicz na sucho narazie jedzenie+trening w twoim wieku i będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
przy tej wadze spokojnie zjesz ile trzeba o ile dowiesz się co należy jeść..a to już trzeba czytać dział Odżywianie

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55
Przeciez odżywki nie są szkodliwe a przybyło by mi troche kilo.A ogólnie jem bardzo dużo i waga stoi w miejscu.DYMATIZE SUPER MASS GAINER coś takiego mogło by być czy jednak odradzacie mi odżywek???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30917
widocznie zle jesz.. odwiedz dział odzywanie, wklej diete i tam Ci doradza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 135
Na razie odżywek nie jedź.One są uzupełnieniem twojej diety.Jeśli będziesz musiał podbić kcal wtedy kupujesz gainera jeśli będziesz potrzebował większej ilości białka kupujesz białko.Odżywki bez diety nic nie dają.Masz 15 lat to na razie sobie ułóż dietę + dobry trening i regeneracja(najważniejsza w tym czasie rosną mięśnie) i ci wystarczy.Za odżywki się weź za dwa lata w wieku 17 lat gdy już będziesz miał dobrą dietę i trening.Inaczej odżywka ci nie pomoże bez diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
To że jesz dużo, nie oznacza że dobrze.

Masa nie 'idzie' od samego jedzenia, tylko jedzenia tego co należy.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA XTRA + CARBO Olimp dawkowanie....

Następny temat

trzeci cykl kreatynowy

Wiecej