SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety odchudanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10551
słuchaj jeszcze raz ci pisze zdrowe tłuszcze, czyli np łosoś. Jak dołożysz także podroby też mają tłuszcz, olej kokosowy itp. Masło zdecydowanie odpada. Dużo lepsze jest białko z mięsa niż proszek. Dwa razy siłownia, a jak biegasz to ile czasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 612
Biegam średnio 20 min jakieś 2-3 km. Nie tak dawno rzuciłem papierosy i jeszcze trudno mi biegać dłużej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
"Jak dołożysz także podroby też mają tłuszcz"

nasyconych już ma dosyć.
tłuste ryby ,lniany .tran ,avocado, ,orzechy włoskie ,oliwa ,rzepakowy (tłoczony na zimno-
nie kujawski).
nie biegaj-rower ,basen ,szybki spacer .
nr konta to....:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 612
Czy teraz jest już trochę lepiej ? Tam gdzie jest posiłek z makrelą to zamieniam z łososiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 612
Pomożecie ? Co ile i kiedy jak coś zacząć obcinać kalorie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10551
zamiast tylu białka w proszku lepsze byłaby pierś z kurczaka, ale jak nie masz wyjścia spróbuj w ten sposób. Na razie z 2 tygodnie zobacz co będzie się działo, powinieneś włączyć trening aerobowy, zacząć od 20 minut, potem 30, 45, aż do godziny ( interwały myślę, że na razie nie masz wystarczającej kondycji). Jak przy treningach nie będziesz tracił tłuszczu obetnij 200, 300 kcal maks ( pamiętaj, nie obcinać za dużo, bo to tylko spowolni jeszcze spalanie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 612
Dobiega drugi tydzień jak trzymam się tego. Waga leci wolniej ok. 1kg na tydzień i teraz ważę 97kg. Zostawić dalej tak jak jest czy obciąć trochę ? W sobotę jeśli waga spadnie do 96 to pewnie zostawię albo najwyżej obetnę 50-100kcal.

Pytanie mam odnośnie "cheat meal ". Czy dobrym pomysłem jest stosowanie tego przynajmniej raz w miesiącu? To jest dzień w którym jeden posiłek, najczęściej kolację zamieniłbym na alkohol + jakiś fastfood.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10551
waga to nie wszystko, zmierz jeszcze obwód pasa. Jak idzie 1kg na tydzień to jest b.dobry wynik i na razie nie zmieniaj, a jeśli już nie tnij kalorii, a zwiększ ilość bądź też długość treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 612
Powiem szczerze ze nie mierzylem sobie na poczatku wlasnie ... Ale teraz porobię sobie dokładne pomiary. A co z tym dniem alkoholowym jak pisałem ? Mozna cos takiego stosować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
odżywkę masz za free?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze diety

Następny temat

Plan Diety do oceny(masa)

WHEY premium