SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety odchudanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10551
to czy jesteś głodny nie ma znaczenia 1700 kcal to za mało. Podbij kalorie białkiem tak do 160-180 g. W ostatnim posiłku masz twaróg, który jest tłusty, więc nie musisz dodawać łososia, zostaw tylko jedno, ten banan z rodzynkami to po treningu posiłek? Do wyrzucenia dżem, bo podniesie ci poziom cukru i za chwilę znowu będziesz głodny. Za dużo tego sera, do śniadania daj więcej płatków, a wywal ten ser. Na redukcji lepszym źródłem białka jest to pochodzenia zwierzęcego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 612
Tylko do ilu tak podbić te kalorie ? łososia zamieniłem na mintaja. Ten banan z rodzynkami to jest tak przed pracą jak zaczynam. Tutaj bym na coś zamienił tylko nie bardzo wiem co ... Nie chce przed pracą jeść kurczaka bo nie ma na to czasu. Na zjedzenie tego posiłku mam jakieś 5 min ;D




Zmieniony przez - Pumba1992 w dniu 2014-10-25 11:41:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10551
wylicz zapotrzebowanie kaloryczne z kalkulatorów, których pełno jest w internecie i odejmij na początek 300 kcal, jak nie działa po tygodniu kolejne 300. Na ostatni posiłek węgle odpadają chyba, że po treningu, a ich nie masz więc chleb do wywalenia. Jak to przed pracą banana wywal, dalej masz złe proporcje i ilość kalorii. Jak nie dasz rady nic zjeść z mięsem kup ewentualnie odżywkę wysoko-białkową. Czy łosoś czy minaj na ostatni daj samą rybę już bez sera lub sam ser ( choć jak już ci pisałem nabiał nie jest najlepszy, choć sam wyrób sobie opinię http://potreningu.pl/articles/3222/serek-wiejski-wygodny-tani-ale-czy-zdrowy-i-wartosciowy) 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10551
A w ogóle zabrać posiłek pełnowartościowy w plastikowy pojemnik to żaden problem..............
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 612
Zrobiłem korektę. Kupiłem sobie białko i mniej więcej mój dzień wygląda tak




Zmieniony przez - Pumba1992 w dniu 2014-10-30 09:14:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10551
słuchaj bez obliczenia zapotrzebowania kalorycznego układanie diety jest bez sensu..........jako jeden posiłek masz odżywkę plus orzechy, przełóż je do ostatniego posiłku, bo wtedy białko dłużej będzie się wchłaniało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 612
Przeciez mam wyliczone o co Ci chodzi. W dzienniku jest wszystko wyznaczone. Liczyłem za pomocą kalkulatora na po treningu.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 612
Więc jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7648
Wazysz 102 kg,jesz 1700 kcal,troche za malo,kobieta ktora wazy 50 kg je troche mniej,podbij do 2400 chociaz,daj wiecej bialka z 1,.8-2.0 na kg,wegle trzymaj na 180-200G,tluszcze daj 1g i lec z tym caly czas,waga przestanie leciec-zwieksz intesywnosc treningow na sam poczatek,dopiero pozniej baw sie makrosami i kcal,ale na tym etapie to pewnie bedzie lecialo i to sporo.Pamietaj 1000 organizow 1000 zapotrzebowań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10551
jeśli masz zapotrzebowanie na 3000 a dajesz 1600 to zdecydowanie za mało powinieneś obcinać po 300 kcal o obserwować organizm, inaczej spowolnisz metabolizm, a po drugie nie będziesz miał jak korygować jakby dieta nie działała tak jakbyś chciał. U ciebie możesz dodać trochę białka i węgli co zwiększy kaloryczność i daj znać czy działa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze diety

Następny temat

Plan Diety do oceny(masa)

WHEY premium