SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście, zrobię jak radzisz, ale możesz mi wytłumaczyć dlaczego mój podział partii był zły, chociaż od twojego różni się niewiele? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
chociażby to ze barki robiłes z klata a łapy razem więc troche bez sensu dwie małe partie razem i dwie duze partie razem...więc lepiej rozdzielic

no i na nogi zdecydowanie mało cwiczen bo prawie tyle co np na biceps a ogi to zdecydowanie wieksza partia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od nowego roku wpada nowa dieta. +4000kcal, według obliczeń przytyje przez 8 tygodniu 10kg, więc waga będzie pokazywała ~72kg. Myślicie, że rosnąć w takim tempie się zaleje?
Oto mój jadłospis(śniadanie+2 i 3 posiłek, a także po treningówka). Obiady są różne, przygotowuję je w formie lunch-boxa, który starcza na 3 posiłki.
Jeśli trzeba dodam kilka przykładowych obiadów dla sprawdzenia. Jeszcze takie pytanie, jeśli posiłek po treningu jem kolo godziny 19-20, a kładę się spać przed 22, to mam wrzucić jeszcze jakąś kolacje? Jeśli tak, to co byście proponowali?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
zakładanie że na takiej diecie w taki i taki okres czasu zrobisz tyle masu to nic innego jak głupota, poza tym w takim tempie to się napewno zalejesz, kalorii dokładaj poowli i obserwuj się w lustrze jak wygladają zmiany sylwetki

rozpiska diety nie wyglada jakoś źle, ale piszesz ze spożywasz ponad 4tys kalorii a tu masz 2600 czyli ta reszta jest ztych "obiadków"?

przed snem daj koniecznie jeszcze jakis posiłek moze to byc np twaróg/serek wiejski z oliwa z olwiek/olejem lnianym albo jakas rybka z orzechami/migdałami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po wbiciu 80kg chciałbym zmienić plan i zająć się głównie boksem+crossfitem, więć waga na pewno spadnie.
Tak, reszta kalorii jest z "obiadków". Wieczorem mógłbym dodać twaróg z miodem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Twarog jak najbardziej ale miod zbedy z oliwa albo olejem lnianym albo wiirkami kokosowymi_)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Miód rozrób sobie z letnią wodą, dodaj cytryny i wypij rano

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ze względu na zbliżające się zawody musiałem zmniejszyć liczbę kalorii. Czy trenując 2 razy dziennie(rano, przed szkołą) i wieczorem, mam brać bcaa 2x10g przed treningiem i 2x10g po treningu, czy zmniejszyć nieco ilość?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jak finanse Ci na to pozwalają to możesz tak brać

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Daj tylko przed treningiem lub popija w trakcie jak masz proch, po treningowe posiłki jadasz chyba.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na wzrost?

Następny temat

Kilka szybkich pytań odnośnie redukcji.

WHEY premium