SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena Diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 613

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Płeć

mężczyzna

Cel

Redukcja wagi do 90-95kg do wiosny

Waga

113

Wzrost

175

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

~32%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Trenuje 5dni w tygodniu na siłowni oraz spacery, wstaje o 8:30 ide spać około 24

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

5dni w tygodniu, małe przerwy między ćwiczeniami

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

żadne

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

bardzo dobre

Stosowana lub planowana suplementacja

Tak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
Czas wziąć sie za siebie i przestać wyglądać jak pączek ;).
Chodze na siłownie miesiąc 5razy w tygodniu od 10:20-12:50 efektów zbytnio nie ma więc chciałem prosić o oceny nowego planu diety.
Codziennie gdy jestem na siłowni zaczynam od rowerku 15min, bieżnia 10min i kończe tak samo lub zamieniam bieżnie interwałem 25min co 2dni.
Wszystkie poprawki prosze pisać
Wynik TDEE: 3296

Płeć : mężczyzna
Wiek : 16
Waga : 113kg
Wzrost : 175
Obwód klatki : 112
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : -109
Obwód uda : 76
Obwód łydki : 47
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 30%
Aktywność w ciągu dnia : siłownia od 10:10-12:40 później znikoma
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 5xtygodniu siłownia, staram sie biegać mniej więcej 30min w wolnym czasie
Odżywianie : próbuje jeść zdrowo, nie pije coli i napojów gazowanych, nie jem słodyczy i bardzo tłustych rzeczy
Cel : -20kg tkanki tłuszczowej, ogólna poprawa sylwetki (szczególnie uda)
Ograniczenia żywieniowe :nie przepadam za rybami
Stan zdrowia : dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : IHS Vitamin, BioTech Iso Whey Zero, Olimp Gold Omega-3 Sport Edition, Olimp Thermo Speed Extreme, Olimp CLA z Zieloną Herbatą + L-Karnityna
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Tak
Stosowane wcześniej diety : koniec z czipsami i obżeraniem sie






Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9056 Napisanych postów 82742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699800
Witaj,
za duży deficyt kaloryczny. Przydałoby się więcej białka.
Musisz oczyścić dietę ze śmieciowego jedzenia - cukier ,woda smakowa z biedronki ,szynka konserwowa itp
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
Zmieniłem plan dodałem więcej do śniadania przypadkowo dodałem za dużo masła(mniej go będzie), więcej gotowanej piersi z kurczaka do sałatki, cukier też będzie wykreślony





Zmieniony przez - Neketer w dniu 2016-07-29 16:38:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33147 Napisanych postów 23219 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278173
dalej zle. duzo syfu , MASŁO w takich ilosciach ?? Masło całkowicie wywal.
Cukier wywal.
Ananas wywal bo cukier i przetworzony produkt,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
Wiem edytowałem wpis i napisałem że masła za dużo.
Gdyby wywalić cukier i ananas to dieta może być?






Zmieniony przez - Neketer w dniu 2016-07-29 19:07:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nie otwieraj 3 tematów z tym samym zapytaniem. Dostałeś sporo podpowiedzi w poprzednich.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny!!! Proszę o porady, opinie itd.

Następny temat

Ocena Diety Redukcja

WHEY premium