SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OTYŁOŚĆ A REDUKCJA Z SUPLEMENTEM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
Witam
Chciałabym zrzucić balast jaki noszę na sobie:( Jestem otyłą kobietą i muszę coś z tym zrobić. Ale zacznijmy od początku lat 28, 160 cm i 85 kg. Z tego co dowiedziałam się po przestudiowaniu SFD to to iż mam prawie 35 % fatu :(( moje zapotrzebowanie to 1800 kcal. Mało jem , może nawet nie tyle mało co rzadko. w związku iż jestem pracującą mamą to i czasu mam mało ale wiem że to nie jest wytłumaczenie. Jem zazwyczaj 2 posiłki dziennie. w pracy ok 8-9 rano 2 kromki chlebka wędlinka i ogórek/pomidor + obiadokolacja 15-16 jakieś ziemiaczki mięsko sałatka i czasami zupka . mimo iż nie jest tego dużo tłuszczu nie ubywa. Zaczełam stosować CLA z zieloną herbatą wtedy wogóle mi się jeść nie chciało:( i dalej nic :( teraz rozłożyłam sobie posiłkami na 5 tak jak się dowiedziałam i chciałabym dodoać jakiś suplement+ skakanka/brzuszki. Naczytałam się na temat VENOM HYPERDRIVE 3,0 + ponoć jest świetny ! Proszę o poradę w sprawie suplementu i ewentualnie jakiś witamin aby skóra nie zrobiła mi się jak worek :/ Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Wiem, że jest cięzko, ale jak Bunia wspominała, na początek wystarczy zmiana nawykow żywieniowych, obiad i tak gotujesz, ugotujesz zdrowszy, wiecej i bedziesz wsuwać kilka razy w mniejszych ilościach, niech to będzie pierwsza zmiana, obowiązki domowe,każda z Nas ma, a z dzieckiem wystraczy, że wyjdziesz na 1h spacer, zamiast na 30 min, wyjdzie w korzyścią dla dziecka, a Ty przy okazji się poruszasz, tylko zamiast wolnego spaceru energiczny marsz pomyśl, dzieci chcą uśmiechniętą mamę, uśmiechnięta mama to zdrowa mama my chcemy dobrze dla Ciebie i trzymamy kciuki za podjęcie mądrej decyzji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
Przepraszam nie wie m jak ten obrazek na końcu mi się tam znlazł czekam na odpowiedzi
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Naczytałam się na temat VENOM HYPERDRIVE 3,0 + ponoć jest świetny

Ależ nie wątpimy. Jak Cię jara ćpanie, to pewnie Ci się spodoba

FDA Federal Drug Agency) ma trochę inne zdanie na temat fajności:
http://www.fda.gov/Safety/MedWatch/SafetyInformation/SafetyAlertsforHumanMedicalProducts/ucm092095.htm

Natomiast EMA (European Medicines Agency) wydała zakaz sprzedaży preparatów zawierających sibutraminęna terenie Unii Europejskiej.

Więc jak chcesz ćpać nielegalne prochy, to nie tutaj.

_________________________________________________________________

Proszę nie dyskutować z osobami bawiącymi się substancjami zakazanymi.



Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-08-30 12:27:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
ale ja nigdy nie ćpałam! oczytałam się tyle że na męskim forum tam jest on zachwalany. ponoć jest on dostępny w pl czyli nie jest zakazany i nie ma w nim efydryny! pozatym proszę o poradę was czyli kobiety które ponoć się znaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na polskich stronach internetowych dostępnych jest wiele preparatów, w tym "środek na odchudzanie" znany jako Adipex, czyli fentermina, czyli pochodna amfetaminy. Zakazany, ale jednak dostępny w sprzedaży. Są też dostępne takie "suplementy", o których nawet Ci sie nie śniło - możesz zapytać w dziale Doping

Nie ma efedryny i co z tego? Jest sibutramina. Czytałaś w ogóle skład, zapoznałaś się z tym jakie działanie ma ta substancja? Nie sądzę. Myślę, że po prostu szukasz magicznej pigułki, która Cię odchudzi?

Ponoć się znają i ponoć napisały i podwiesiły REGULAMIN, w którym jest wszystko, co widzieć i zrobić powinnaś zanim wyślesz pierwszego posta.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-08-30 12:50:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
szukałam po internecie dobrego spalacza tłuszczu trafiłam tutaj na forum tyle że nie nna kobiece chcę zasięgnąć informacji poprostu. Widzę że jednak źle trafiłam... oceniacie przez pryzmat jednego zdania... straszne to no ale nikogo nie przekonasz jeśli sam nie będzie chciał uwierzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
a co do stoswania dziwnych tabsów Chce schudnąć a nie się truć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
jest złoty środek: dieta zbilansowana, czyste jedzenie i aktywność fizyczna jaka kolwiek (bo domyślam się, że wogóle nie ćwiczyz niczego), ale systematycznie!!! = rozwiązanie Twoich problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Dziewczyno, przeczytaj uważnie ostatnie zdanie Martucci, nie jeden raz, a dwadzieścia, napisałaś że masz dziecko, chcesz je wychować? przeczytaj to zdanie kolejne dwadzieścia razy

chcesz schudnąć trwale i bez jojo? to zmnień nawyki żywieniowe i zacznij się ruszać, bo zadałaś pytanie na forum sportowym... żadne magiczne pigułeczki Cię nie odchudzą- dla przykładu moja mama zaczęła brać jakieś środki wspomagające typu Adipex, przepisane przez lekarza, schudła 2 kg w miesiąc, czuła się fatalnie, a po trzech miesiącach leżała w szpitalu celem wymiany stawu biodrowego i fatalnym stanem kolana...uff... tylko tyle

poczytaj dzienniki, zobacz ile jemy, co jemy, porównaj do siebie(właściwie jesteś teraz na głodówce), chcesz tak całe życie??? jędrna skóra- tak, ale tylko przy zdrowej diecie i sporej dawce ruchu

masz dziecko kobieto, jesteś młoda, chcesz być atrakcyjna zapewne, jeśc i tak musisz, co się stanie jak nagle zaczniesz jeść zdrowo, 1h dziennie dla siebie 3-4 razy w tygodniu dla siebie dasz rade wygospodarować chyba, ale wiesz o co tu chodzi... o CHĘĆ...

TWOJE ŻYCIE, TWOJE WYBORY, TY PODEJMUJESZ DECYZJE!!!, jesteś przecież dorosła...

Zmieniony przez - hera21 w dniu 2012-08-30 12:58:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Chętnie Ci tu pomogą, ale z Twojej strony musi być też dobra wola i samodzielność. Przeczytaj regulamin i napisz dokładnie tak jak dziewczyny tam proszą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

iza- pierwsze podsumowanie str 1

Następny temat

trening redukcyjny dla kobiety

WHEY premium