SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLIMP GOLD OMEGA 3 - pytanie

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ja trzymam normalnie w szafce. No, chyba że latem temperatura wzrasta ponad 30 stopni, to wtedy przekładam do lodówki.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
czyli najważniejsze żeby przed słońcem chronic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104076
Ja w ubiegłe lato trzymałem omegę w lodówce i po wyjęciu żelatynowa otoczka bardzo szybko miękła - prawie pękała.

PS co sądzicie o dodawaniu zawartości kilku kapsułek wit. E do np tranu, oliwy z oliwek itp.? Przekuwamy igłą i wyciskamy do butelki. Oczywiście chodzi o zmniejszenie utleniania.

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 58
Niedawno Słąwomir mnie przekonywał, że podczas upałów z Omega 3 obchodzić się jak z innym suplementami, a miękkość kapsułki nic jeszcze nie oznacza. Myle się Sławomirze ? Nadal myślę, iż olej lniany robi dużo więcej problemów, ale to też inna sprawa .

Wierny czytelnik Perfect Body .
Stały suplementator firmy Olimp .
Fan postępów Piotra Kaczki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jak już pisałem: można trzymać normalnie szafce, chyba że temperatura już masakrycznie idzie w kosmos.

A z dodawaniem witamin E do olejów - to dobry pomysł. Ja sam tak robię, szczególnie z olejami zawierającymi dużo kwasów wielonienasyconych - szczególnie lnianym, wiesiołkowym czy ogórecznikowym.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Poniżej odpowiedź z działu Badawczo-Rozwojowego Olimp-Labs:

„Wytwarzanie samej otoczki kapsułki odbywa się w wysokiej tempeaturze, ale już napełnianie jej olejem odbywa się w temp. 18-26 st.C, co nie niszczy kwasów omega-3. A co najważniejsze - każda partia produktu jest badana na zawartość kwasów omega-3 oraz witaminy E. Zatem zawartość substancji czynnych w produkcie końcowym zgodna jest z deklaracją zawartą na opakowaniu produktu.”
Sposób przechowywania jest umieszczony na opakowaniu produktu:
„…przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach…”

GOLD OMEGA 3 jest liderem w kraju i jednym z lepiej sprzedających się preparatów zawierających kwasy omega 3 w Europie oraz jednym z najlepiej przebadanych zarówno przez jednostki kontrolujące, naukowe i kliniki, które wykorzystują nasz produkt do celów badawczych w pracy z pacjentami.
Produkt wielokrotnie nagradzany przez konsumentów.
Zaufanie Klientów w Polsce i Europie potwierdzone sprzedażą ponad 2 000 000 opakowań!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli te 18-26 st.C to i tak jest wysoka temperatura, bo olej powinien być przechowywany poniżej 10 st.C aby nie utleniły się kwasy omega 3, tak jak ma to miejsce w oleju lnianym.

Zmieniony przez - danitez w dniu 2013-05-16 23:33:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
NUTRIFARM

Sposób przechowywania jest umieszczony na opakowaniu produktu:
„…przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach…”



czyli duzo wyzej niz 10C :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Danitez, czytaj uważnie: każda wyprodukowana partia jest badana na zawartość kwasów omega 3 przed zwolnieniem do sprzedaży!!!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem, że jest sposób przechowywania opisany, ale jak wytłumaczyć tą różnicę w przechowywaniu oleju lnianego poniżej 10st.C aby nie utleniły się kwasy omega 3, a jak wytłumaczyć różnicę w przechowywaniu kapsułek Olimp w temp pokojowej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Monohydrat Kreatyny a nadciśnienie.

Następny temat

KONFERENCJA SZKOLENIOWA AWF KATOWICE

WHEY premium