SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OGARNĄĆ DZIAŁ

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Witam !!!

Rzadko sie ogolnie wypowiadam, ale szczególnie tutaj zaglądam codziennie, bo "swego czasu" był tutaj jeden z najlepszych działow sponsorów na SFD. Wielu zawodników czy z BB, czy ze sztuk walki itp sie tutaj wypowiadało, prowadzi swoje dzienniki itp juz nie bede wymieniał z imion i nazwisk - kazdy wie kto co i jak.

Ale panowie KUR... od pewnego czasu jest tu taki syf.. Dwa ostatnie dzienniki to jakis syf , nie majacy nic wspolnego z jakimkolwiek logicznym mysleniem sportowym, nie jest Wam panowe wstyd ze miedyz zawodnikami czy osobami, które dostają sponsoring z TRECa "sasiaduja" takie syfne tematy?? Chyba kazdy wie o kogo chodzi...

Nie wspominając juz o uzytkownikach, którzy wypisuja co 2 słowa w zdaniu "bolik", albo "XD XP".. kur.. co to fotka.pl? onet.pl?

No panowie ja miałem nadzieje, ze zawsze sobie tutaj na wieczor wpadne po ciezkim dniu, poczytaj , poogladam jakas tam wieksza motywacje do treningow ogarne, a od pewnego czasu ten dzial omijam jak i pewnie wiekszosc szerokim lukiem bo jest ZENADA !!!

Mam nadzieje, ze wszystko wroci do normy, moze warto dac komus moda zeby napier..bany ??:)
Bo mi osobiscie byłoby wstyd w tej chwilii tutaj załozyc jakis temat z dziennikiem..a szkoda ;)



Pozddrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Fakt faktem , ale King ostatnio mało aktywny.Jabi też raczej zajęty ale jeszcze w miarę możliwości ogarnia wszystko ale takiego Spamu jak u giganta czy tolszowki to nie idzie w stanie ogarnąć jeden mod.Ale było by przyjemniej gdyby ludzie ogarnęli się i wzięli do kupy.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
mlodykks :

Cześć,

Dzięki, że doceniasz dział Trec -a tak dobrze.
Jeśli chodzi o wstyd to dlaczego nam ma być wstyd ?

Pomagamy naprowadzamy na właściwy tor, a każdy człowiek potrzebuje więcej lub mniej czasu na dojrzenie do tego, a żeby skorzystać z rad trochę bardziej doświadczonych - najczęściej to jest tak, że na początku mimo rad i tak każdy robi po swojemu, później nachodzi go refleksja i wraca do swojego dziennika lub rad i czyta jeszcze raz, wprowadzając zmiany i o to chodzi.

A wstyd za co ?? Nikt nie jest gorszy od nikogo, chyba, że wyzywa i obraża innych wtedy to inna sprawa.

A dać bana jest bardzo prosto, tylko po co za co ?
To nie jest dobra droga, szczególnie jeśli nikt nie łamie regulaminu.

Myślę, że trochę jesteś poddenerwowany i pochopnie tak napisałeś także spokojnie, zawsze można nie zaglądać do tych tematów których się nie lubi.

Pozdrawiam
Hej



Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2012-01-27 23:17:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Na forum,które jest otwarte dla każdego piszą ludzie w różnym wieku i różnym doświadczeniem.Może być to czasem irytujące ale jak ktoś mądry kiedyś powiedział : Nie ma głupich pytań-są tylko głupie odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 242
Przyznaje się, że niektórzy przyznają, że mam nietypowy styl wypowiadania się - postaram się to zmienić, jeżeli od tego zależy życie forum - czy dobrze to streściłem ?

Porządny obywatel Polski
brrrrrrrrrrrrrrr
aaaaaaaahrrrrrrrrrrr
AMUZABI

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o znak Treca

Następny temat

Suplementacja Trec'a + trening

WHEY premium